دکتر علی اکبری:درصد مشارکت دانشجویان در فعالیت های ورزشی دانشگاه ایلام بسیار بالاست

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۲ کد : ۳۱۳۲۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۸۴
شورای هیئت رئیسه دانشگاه ایلام با حضوردکترمحمد پورکیانی مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.
دکتر علی اکبری:درصد مشارکت دانشجویان در فعالیت های ورزشی دانشگاه ایلام بسیار بالاست

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام گزارشی از فعالیت های تربیت بدنی این دانشگاه ارائه داد و گفت: درصد مشارکت دانشجویان در فعالیت های ورزشی دانشگاه ایلام بسیار بالاست، اما متأسفانه علیرغم رشد تمامی شاخصه های دانشگاه که مورد تشویق وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و معاونان ایشان قرار گرفته، دانشگاه در زمینه فضای فیزیکی ورزشی با مشکل مواجه است و فضای موجود جوابگوی شرکت کنندگان در مسابقات ورزشی نمی باشد.

وی افزود: سالن ورزشی دانشگاه دارای مشکلات متعدد است و امید داریم که اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان در این زمینه مساعدت کند تا یک سالن جدید چند منظوره در سطح توقعات دانشجویان احداث شود.

دکتر علی اکبری در ادامه به وضعیت طرح های عمرانی ورزشی دانشگاه ایلام اشاره کرد و گفت: مجموعه استخر با محدودیت اعتبار روبرو بود که در جریان سفر معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم اعتبار لازم اختصاص به این پروژه اختصاص یافت و با اهتمام جدی دفتر فنی دانشگاه، ان شاء الله در مهرماه سال جاری این پروژه افتتاح خواهد شد.

وی افزود: همچنین در رشته تربیت بدنی اعضای هیئت علمی جدیدی استخدام شد تا روند ارائه دروس تربیت بدنی به صورت مطلوب و اخذ مجوز رشته های مربوطه تسهیل شود.

در ادامه این نشست دکتر پورکیانی مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان توضیحات مختصری در زمینه اختصاص ردیف بودجه به اداره تربیت بدنی، اختصاص بودجه به دانشگاه ها برای خرید تجهیزات، تجهیز خوابگاه های دانشجویی به امکانات ورزشی، رشد فعالیت های این اداره، رضایت مندی سازمان برنامه و بودجه از این اداره کل و ترسیم افق های جدید در زمینه عملکرد این اداره کل ارائه کرد.

کلید واژه ها: دکتر علی اکبری