دعوت رئیس مرکزآموزش عالی شهرضا از جامعه دانشگاهی برای شرکت در انتخابات ۲۹ اردیبهشت

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۴ کد : ۳۱۲۸۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۰
دکتر امیر حسین علی بیگی رئیس مرکزآموزش عالی شهرضا در پیامی از جامعه دانشگاهیان خواست در انتخابات ۲۹ اردیبهشت شرکت فعال داشته باشند.
دعوت رئیس مرکزآموزش عالی شهرضا از جامعه دانشگاهی برای شرکت در انتخابات ۲۹ اردیبهشت

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:

سی و نه سال از پیروزی و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد و در تمامی این سال‌ها حضور مستمر، رأی و نظر مردم ایران در عرصه انتخابات گوناگون و پای صندوق های رای نشان از درایت، آگاهی و فهم و درک بالای این مردم دارد. بی‌شک یکی از دلایل مهم دوام سیاسی و استقرار مردم سالاری دینی تعیین ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی با اتکا به آرای عمومی است.

اینک که در آستانه فرارسیدن انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر هستیم، بدون تردید این عرصه، میعادگاه بزرگی برای مردم ایران خواهد بود تا بار دیگر با حضور گسترده در پای صندوق های رأی، نقش موثر خود در بسط و قوام نظام اسلامی را در کشورمان به منصه ظهور برسانند.

اینجانب از استادان محترم، دانشجویان عزیز و عموم ملت شریف به خصوص مردم ولایت مدار شهرضا برای خلق حماسه باشکوه سیاسی در روز ۲۹ اردیبهشت، دعوت می‌کنم تا با شرکت فعالانه در این روز تاریخی در یکی از مقاطع سرنوشت ساز عمر نظام جمهوری اسلامی با انتخابی آگاهانه، در سالی که مزین به نام «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» است، بار دیگر عزت و سربلندی ایران اسلامی را به نمایش بگذارند.