جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان برگزارشد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۵ کد : ۳۱۲۷۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۵۴
جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان، درسالن خلیج فارس برگزارشد.
جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترعلی نجفی نژاد رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان دراین مراسم گفت: ان شاء ا... فارغ التحصیلان بتوانند در آغاز دوره جدید زندگی خود و پس از تحصیل در دانشگاه، موفق و سربلند باشند.

وی افزود: دانشجویان بعد از فراغت تحصیل به عنوان آینده سازان این کشور می بایست از لحاظ کسب علم و دانش در دانشگاه به درجه ای از آگاهی رسیده باشند که بتوانند در زندگی اجتماعی از آن به خوبی استفاده کنند.

دکترنجفی نژاد خاطر نشان کرد: درحال حاضر، یکی از مسائل اصلی و مهم در کشور اشتغال فارغ التحصیلان است که جزو با حرکت به سمت اقتصاد دانش بنیان، این مشکل، حل نمی شود.

 

وی اعلام کرد: شاخصه اقتصاد دانش بنیان، دانشگاه کارآفرین است، براین اساس و با توجه به سیاست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان جزو اولین دانشگاه هایی است که در کشور توانسته سند دانشگاه کارآفرین را تنظیم و تدوین کند.

گفتنی است قرائت قرآن توسط یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان،، اجرای شعبده بازی، اجرای موسیقی، پخش کلیپ های مرتبط با جشن فارغ التحصیلی، قرائت دسته جمعی سوگند نامه و صرف شام از برنامه های این مراسم بود.

 

کلید واژه ها: گرگان