نشست شورای صنفی دانشجویان با حضور رئیس دانشگاه مازندران برگزار شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۰ کد : ۳۱۲۷۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۳۵
سومین نشست دانشجویان با ریاست دانشگاه مازندران با همت شورای صنفی دانشجویان با همراهی معاونان این دانشگاه در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزارشد.
نشست شورای صنفی دانشجویان با حضور رئیس دانشگاه مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترسیدخلاق میرنیا رئیس دانشگاه مازندران درابتدای این نشست با بیان این مطلب که ما هیچ کاری جز کمک به دانشجو و دانشگاه نداریم، گفت: من از زمانی که ریاست دانشگاه مازندران را قبول کردم، تمام تلاشم این بود که همه جانبه به مسائل نگاه کنم از جمله مسائل آموزشی، پژوهشی و توسعه کمی و کیفی دانشگاه.

رئیس دانشگاه مازندران ادامه داد: ما به دنبال ساخت خوابگاه متاهلان هستیم. به عنوان پدر شما، تمام توان خود را برای حل مشکل می گذاریم. در بحث کمیت داریم تلاش جدی می کنیم و الآن حدوداً با ۴۰ میلیارد تومان این پروژه را شروع کردیم. یکی از مشکلات ما، نداشتن مکان است که نیاز به زمان و هزینه دارد.

دکترمیرنیا درپایان بخش اول سخنان خود خاطرنشان کرد: دانشگاه باید به فکر چگونگی حل مسائل مالی و دانشجو باید به فکر درس خواندن باشد. قبل از اینکه بنده ریاست دانشگاه را برعهده بگیرم، در بین دانشگاه های کشور در رتبه ۱۵ بودیم و در طول این دوران کوتاه به رتبه ۱۲ رسیدیم و من به شما قول می دهم، در ۲ سال آینده، رتبه تک رقمی را کسب خواهیم کرد.

گفتنی است درادامه این نشست، برنامه به صورت پرسش و پاسخ با حضور رئیس و معاونان دانشگاه مازندران ادامه پیدا کرد و نمایندگان تشکل ها و دانشجویان، سوالات خود را در زمینه های مختلف مطرح کردند.

کلید واژه ها: مازندران