کسب عنوان شاخه برتر انجمن IEEE سال ۱۳۹۶ ایران توسط شاخه دانشجوییIEEE مرکزآموزش عالی شهرضا

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۰ کد : ۳۱۲۶۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۸۳
در هشتمین نشست سالانه بخش ایران IEEE که همزمان با بیست و پنجمین کنفرانس مهندسی برق و کامپیوتر ایران در آمفی تئاتر شهید قندی دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیر برگزار شد، شاخه‌های مختلف دانشجویی IEEE دانشگاه‌های ایران در زمینه‌های مختلف مورد تقدیر قرار گرفتند.
کسب عنوان شاخه برتر انجمن IEEE سال ۱۳۹۶ ایران توسط شاخه دانشجوییIEEE مرکزآموزش عالی شهرضا

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در بخش "شاخه برتر ایران"، شاخه دانشجویی مرکزآموزش عالی شهرضا به دلیل فعالیت‌های قابل توجه این شاخه در طی یک سال گذشته موفق به کسب شاخه برتر سال ۱۳۹۶ شد.

دکتر محسن جنتی مشاور شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه با اشاره به اینکه این انجمن از اسفندماه ۱۳۹۳ تشکیل شده، از جمله فعالیت‌های آن را برگزاری سمینارهای علمی تخصصی در حوزه‌های مرتبط با مهندسی برق و کامپیوتر (به زبان‌های فارسی و انگلیسی)، برگزاری دوره‌های تخصصی توسط استادان مجرب، انتشار و چاپ چندین شماره از خبرنامه داخلی شاخه، راه‌اندازی و بروزرسانی برنامه‌ریزی شده وب سایت شاخه به زبان انگلیسی، برگزاری جلسات عمومی اعضا، برگزاری گلگشت‌های هدفمند، هماهنگی کادر اجرایی با دانشگاه و اخذ نیمی از هزینه عضویت اعضای انجمن، برگزاری جشن IEEE Day و شرکت در مسابقه مرتبط در بخش ایران، برگزاری جشن‌های مختلف با حضور اعضا، مسئولان و دانشجویان عنوان کرد.

وی همچنین از دیگر فعالیت‌های بارز این شاخه به برگزاری کارگاه‌های تخصصی و دوره‌های آموزشی، برگزاری بازدیدهای علمی، شرکت در نهمین جشنواره ملی حرکت و برگزاری انتخابات دوره جدید اشاره کرد.

در پایان دکتر جنتی افزود: امیدوار هستم که شاخه انجمن IEEE دانشگاه شهرضا در سال پیش رو و با تلاش‌های مستمر و بی‌وقفه شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر آن در سطوح ملی و بین المللی باشیم.

گفتنی است انجمن IEEE مخفف The Institute of Electrical and Electronics Engineers یک سازمان بین المللی حرفه‌ای و متشکل از مهندسان برق و الکترونیک است و خواست این مؤسسه کمک به پیشبرد فناوری به طور گسترده و حوزه‌های وابسته به مهندسی برق و کامپیوتر و همچنین زمینه‌های وابسته به طور خاص است که مرکز آموزش عالی شهرضا در بین دانشگاه‌های دولتی کشور جایگاه ۲۵ و در بین مراکز آموزش عالی (اعم از دولتی، آزاد، پیام نور و غیر انتفاعی) جایگاه ۳۳ را دارا است.

 

 


( ۲ )