پیام تبریک رئیس دانشگاه بوعلی سینا به مناسبت روز روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۵ کد : ۳۱۲۵۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۲
دکتر غلامی رئیس دانشگاه بوعلی سینا درپیامی بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس  دانشگاه بوعلی سینا به مناسبت روز روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت‌ماه به این نام، بهانه‌ای است تا نقش و جایگاه این هنر را به عنوان هنرهشتم یادآورشویم ودستآوردهای تلاشگران خانواده بزرگ ارتباطات را ارج نهیم.

روابط عمومی در کشور اسلامی ایران که رابط مردم و مسئولان مبتنی بر حق و تکلیف است ماموریتی خطیر بوده و این نهاد بعنوان حلقه اتصال در ایجاد رابطه منطقی بین مدیران و مراجعین ادارات و تعامل اثرگذار با رسانه های گروهی جایگاه و اهمیتی خاص دارد. تکریم مخاطبان و گیرندگان خدمات و توجه به حقوق شهروندی آحاد ملت انقلابی، مؤمن و بزرگوار ایران اسلامی از این طریق ارتفاع می یابد. درهمین راستا کوشش برای انتقال حقایق قابل نقد و انتقاد با نیت اصلاح مشکلات برای گام نهادن به سوی مقصدهای متعالی در همه بخش ها نیز از ماموریت‌های روابط عمومی‌ها است.

بدیهی است امروزه ارتباطات نقش حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار وفنون نوین ارتباطی واطلاعاتی نقش خودرا درجامعه پررنگ‌تر کند. به بیان دیگر علم ارتباطات با مدیریت صحیح و برنامه‌ریزی اصولی و ارائه اطلاعات مشاوره‌ای به مدیران ارشد سازمان، دسترسی مخاطبان به اخبار و اطلاعات روز، حضور مستمر خویش را اعلام می‌نمایند.

اینجانب ضمن تبریک روز روابط عمومی آرزوی توفیق روزافزون در پناه خداوند منان را برای تلاشگران حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی دارم.

 

 


( ۳ )