پیام رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۵ کد : ۳۱۲۳۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۲۹
دکتر لطف اله خواجه پور رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت فرارسیدن سالروز روابط عمومی پیامی صادر کرد و این روز را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.
پیام رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:

یکی از مبانی توسعه سازمانی، روابط عمومی پویا و کارآمد است بدین جهت که روابط عمومی، پایگاه اطلاعات و ارتباطات سازمان است، پس نادیده گرفتن این واحد مهم یعنی نادیده گرفتن حجم وسیعی از مخاطبان و اهمیت ندادن به پاسخگویی و به عبارتی عدم اعتقاد به کار گروهی و مشارکتی خواهد شد. و این روابط عمومی است که می تواند با بالا بردن قدرت رقابت و پذیرش ریسک سازمانها و با جاری ساختن روح روابط عمومی در کل سازمان که با ایستایی و سکون منافات دارد، زمینه تجلی این نام را در سراسر میهن اسلامی فراهم آورد.

روز ارتباطات و روابط عمومی، در نهایت فرصتی است مبارک تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند با تقویت حضور مدیرانی دانایی محور و تحول طلب از یک سو و رعایت اخلاق حرفه ای در عملکرد خود و بهادادن روز افزون به ارتباطات واطلاعات از سویی دیگرتلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامی خود تثبیت کنیم. بار دیگر برای کلیه فعالان این عرصه آرزوی سلامتی داشته و امیدوارم شاهد موفقیت آنها در مسیر اعتلای اهداف جامعه اسلامی مان باشیم.