با نظارت پارک علم و فناوری گیلان اولین استارتاپ ویکند نوآوری خوراک در رشت برگزار شد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۹ کد : ۳۱۱۴۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۸۱
رویداد استارت آپ ویکند نوآوری خوراک با نظارت پارک علم و فناوری گیلان و به همت شرکت تدبیر مدیران بامداد و با مشارکت شهرداری کلانشهر رشت در محل تالار اجتماعات شهرداری رشت برگزار شد.
با نظارت پارک علم و فناوری گیلان اولین استارتاپ ویکند نوآوری خوراک در رشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، محورهای اصلی این رویداد شامل پروسه خوراک - از مزرعه تا سفره، خدمات حوزه خوراک، سرویس های آفلاین و آنلاین وب مرتبط با خوراک، ارایه پکیج ارتباط با مشتری در حوزه خوراک و ایجاد بازی های مرتبط با خوراک و سایر ایده های خلاّقانه است.

پس از برگزاری مراسم افتتاحیه، و اجرای چند کارگاه آموزشی توسط سخنرانان حوزه های استارت آپ و کسب و کار و ارایه ایده های شرکت کنندگان، روند تیم سازی و تشکیل گروه با حمایت و پشتیبانی مربیان صورت پذیرفت.

از بین ۲۵ ایده مطرح شده توسط شرکت کنندگان و ایده پردازان، تعداد ۹ ایده بیشترین رای را آورد که منجر به تشکیل ۹ تیم شد.

دکترمجید متقی طلب رئیس پارک علم و فناوری گیلان در مراسم اختتامیه استارتاپ ویکند نوآوری خوراک در رشت با تاکید بر ضرورت مدیریت یکپارچه نوآوری به عنوان یکی از الگوهای موفق در کسب و کار و حرکت به سمت کارآفرینی نوآورانه از مجموعه شهرداری کلانشهر رشت و همه شرکت کنندگان قدردانی کرد.

وی افزود: پارک علم و فناوری گیلان آمادگی دارد با شرط دارا بودن سه ویژگی مهم، تمامی ۲۵ ایده پیشنهادی را در پارک علم و فناوری گیلان پذیرش کرده و مورد حمایت قرار دهد.