رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از مراکز آموزش علمی کاربردی و پارک علم و فناوری استان کرمانشاه بازدید کرد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۷ کد : ۳۱۱۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۵۷
دکترمحمدحسین امید رئیس داشنگاه جامع علمی کاربردی از مراکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، فرهنگ و هنر، امام رضا(ع) و پارک علم و فناوری استان کرمانشاه بازدید کرد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از مراکز آموزش علمی کاربردی و پارک علم و فناوری استان کرمانشاه بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین بازدید دکترامید در جریان امکانات، فضاهای آموزشی و زیرساخت های موجود دراین مجموعه دانشگاهی قرارگرفت و رایزنی‌هایی با ریاست مجموعه جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری کرمانشاه داشت.

وی افزود: با بهره گیری از امکانات موجود درپارک علم و فناوری کرمانشاه می‌توان برای تربیت دانشجویان مهارتی گام‌های بلندی برداشت.

همچنین ملاقاتی میان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و رئیس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه صورت گرفت و پس از بازدید از بخش های مختلف مرکز فرهنگ و هنر واحد یک کرمانشاه، تنها نگارخانه دیجیتال در غرب کشور و دراین مرکز آموزشی افتتاح شد.

سومین مرکز آموزشی که توسط ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد بازدید قرارگرفت مرکز آموزش علمی کاربردی امام رضا (ع) در شهرستان اسلام آبادغرب بود.

گفتنی است دکترامید شرایط، امکانات و موقعیت این مرکز را مناسب ارزیابی کرد و طی یادداشتی در دفتر یادبود مرکز امام رضا (ع) خواستار ایفای نقش فعال آن مرکز در جذب دانشجو از کشور عراق شد.

کلید واژه ها: جامع علمی کاربردی