برگزاری نشست مدیران برق منطقه ای غرب با ریاست و اعضای هیئت رئیسه گروه مهندسی برق دانشگاه صنعتی کرمانشاه

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۶ کد : ۳۱۱۱۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۶
نشست مدیران برق منطقه ای غرب با حضور رئیس و اعضای هیئت علمی گروه مهندسی برق دانشگاه صنعتی کرمانشاه در دانشکده انرژی برگزار شد.
برگزاری نشست مدیران برق منطقه ای غرب با ریاست و اعضای هیئت رئیسه گروه مهندسی برق دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست دکتر علی اکبر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان به معرفی اعضای هیئت علمی گروه مهندسی برق و پتانسیل‌های این گروه پرداخت.

وی اظهار امیدواری کرد: در آینده بین دانشگاه صنعتی کرمانشاه و برق منطقه ای غرب همکاری بیشتری صورت گیرد.

رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه همچنین گفت: دانشگاه می تواند دوره های آموزشی با گواهی تایید شده از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای کارکنان برق منطقه ای استان برگزار کند وبرق منطقه ای نیز در مقابل می تواند در جهت بهبود شرایط همکاری‌های علمی-پژوهشی با گروه مهندسی برق دانشگاه، امکانات و تسهیلات لازم را برای اجرای ایده های نوین اعضای هیئت علمی و دانشجویان گروه مهندسی برق ارائه دهد.

سپس مدیران برق منطقه ای استان با توجه به ساز و کار آن شرکت در قبال سپردن طرح های صنعتی و مورد نیاز صنعت برق استان با استفاده از نیروهای علمی و امکانات آزمایشگاهی دانشگاه صنعتی کرمانشاه ابراز تمایل کردند.

در ادامه نشست، هر یک از اعضای هیئت علمی گروه مهندسی برق دانشگاه به بیان دیدگاه‌های خود در راستای بهتر شدن راه‌های همکاری اشاره کردند که از جمله این راهکارها می توان به مواردی مانند استفاده از تجربه و دانش برق منطقه ای در برگزاری کلاس های آزمایشگاهی دانشگاه، برگزاری دوره های مشترک صنعتی، پذیرفتن دانشجویان نخبه دانشگاه در کارآموزی و انتقال دانش فنی صنعت برق به آنها، سهولت محول کردن پروژه های موردنیاز آن صنعت به استادان دانشگاه صنعتی کرمانشاه، تشکیل کارگروهی مشترک از دو طرف و نیز حمایت از پایان نامه های دانشجویی برطرف کننده نیاز صنعت اشاره کرد.