سمینار ملی بررسی چالش ها و راهکارهای مهندسی و مدیریتی دریاچه ارومیه دردانشگاه شهیدمدنی آذربایجان برگزارشد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۴ کد : ۳۱۱۰۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۵
سمینار ملی بررسی چالش ها و راهکارهای مهندسی و مدیریتی دریاچه ارومیه باحضور استادان، دانشجویان و پژوهشگران دردانشگاه شهیدمدنی آذربایجان برگزارشد.
سمینار ملی بررسی چالش ها و راهکارهای مهندسی و مدیریتی دریاچه ارومیه دردانشگاه شهیدمدنی آذربایجان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترساعی مدیرکل بحران استانداری آذربایجان شرقی دراین سمینار با اشاره به وضعیت موجود دریاچه ارومیه، به تشریح مجموعه‌ای از اقدامات انجام شده در دولت توسط کارگروه ملی احیای دریاچه پرداخت و گفت: این اقدامات باعث تثبیت دریاچه شده است و تسریع در حل مشکل این دریاچه همواره از اهداف و اولویت های دولت بوده است.

مدیرکل بحران استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به مشخصات فنی و اکولوژیک دریاچه و شهرهای مستقردر پیرامون این دریاچه، به پیگیری جدی تصمیمات و اجرای راهکارها ومصوبات کارگروه ملی احیای دریاچه اشاره کرده و گفت: در زمان های تعیین شده این معضل به سرانجام مطلوب و استاندارد برسد.

دکترعجمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان نیز در مراسم افتتاحیه، از دکتراسدی دبیرسمینار و دست اندرکاران برگزاری این سمینار در دانشکده فنی و مهندسی و تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است مقالات این سمیناریک روزه در ۲ سالن و تعدادی از مقالات به صورت پوستر به صورت مجزایی توسط استادان و شرکت کنندگان ارائه شدند.

کلید واژه ها: شهیدمدنی آذربایجان