پیام تبریک رئیس دانشگاه جهرم به مناسبت ولادت حضرت مهدی موعود (عج)

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۷ کد : ۳۱۰۹۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۵۵
دکترمسعود نادریان جهرمی رئیس دانشگاه جهرم با صدور پیامی فرارسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت باسعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه) را تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس دانشگاه جهرم به مناسبت ولادت حضرت مهدی موعود (عج)

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پیام تبریک دکترنادریان آمده است:

نیمه شعبان خجسته زادروز دوازدهمین ستاره پنهان آل محمد (ص) و نجات دهنده عالم بشریت است. آن امام همامی که برقرارکننده عدل و داد در جهان بشری خواهد بود و تمامی مظلومان و ستمدیدگان و مسلمانان و دینداران جهان در انتظار ظهورش هستند و برای آمدنش دعا می کنند.

آن لحظه زیبا از شب نیمه شعبان، آسمان سامرا از ظهور معجزه دیگری به خود می‌بالید و شکفتن آخرین غنچه زیبای بوستان فاطمی در دامن نرگس زیباترین صدف گوهر آفرینش و یوسف سپید سیمای مشکین چشم دلربا را به عرشیان و زمینیان مژده می‌داد، او آمد و با آمدنش امید به برپایی عدل در دل و جان شیفتگان عدالت، حیاتی دوباره یافت.

اینجانب فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، ستاره سپهر ولایت، عدل گستر گیتی، امام المبین، حجت الله علی العالمین حضرت حجت بن الحسن العسکری (ع) را به محضرمقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دامت برکاته)، جامعه دانشگاهی و همه منتظران آن حضرت تبریک عرض کرده از خداوند متعال تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروزی و سربلندی همه مستضعفان عالم را مسئلت دارم.

کلید واژه ها: جهرم


( ۴ )