مدت بازپرداخت تسهیلات واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان براساس ارزیابی ها مشخص می شود

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۲ کد : ۳۱۰۲۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۶۱
درهشتمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد، مدت بازپرداخت تسهیلات واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان براساس ارزیابی‌ها مشخص و برگزارشد.
مدت بازپرداخت تسهیلات واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان براساس ارزیابی ها مشخص می شود

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین جلسه راجع به فعالیت های انجام شده طی سال گذشته و یک ماه و نیم امسال بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

دکترپویان ادیبی مدیر مرکز رشد جامع واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان و رئیس شورای فناوری دراین جلسه با اشاره به اقدامات انجام شده، گفت: با سیاست گذاری های انجام شده تلاش کردیم تا بیشترین خروجی موفق در مرکز رشد داشته باشیم از این رو نظارت ها برعملکرد واحدها بیشتر شد و براساس آیتم‌های در نظرگرفته شده واحدها ارزیابی می شوند.

وی با بیان اینکه مشوق‌هایی برای واحدهای موفق درنظرگرفته شده است افزود: شرکت هایی که خروجی موفق داشته باشند به عنوان یک شرکت پارکی در امور موسسات پارک پذیرش می شوند و از خدمات پارک در ادامه استفاده خواهند کرد.

مدیر مرکز رشد جامع واحدهای فناورهمچنین به باز پرداخت تسهیلات اعطایی اشاره کرد و گفت: براساس تصمیم گیری باز پرداخت تسهیلات با توجه به آیتم های ارزیابی بین ۱۲ تا ۳۶ ماه بعضاً ۴۲ ماهه و حتی یکجا و در یک قسط خواهد بود.

رئیس شورای فناوری همچنین ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته طی امسال به توان نسبت به توسعه استان اقدام لازم انجام داد.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری هرمزگان