سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه دانشگاه جیرفت منصوب شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۱ کد : ۳۱۰۰۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۱۶
طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه جیرفت ، سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه این دانشگاه منصوب شد.
سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه دانشگاه جیرفت منصوب شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سرپرست دانشگاه جیرفت درآیین معارفه سرپرست معاونت پشتیبانی افزود: دانشگاه جیرفت به عنوان قطب تولید علم در جنوب کرمان پیشتاز است لذا باید در این راستا با وحدت و برنامه ریزی مدون حرکت کنیم.

دکتر شاپور کوهستانی با اشاره به رهنمود های مقام معظم رهبری در راستای نام گذاری سال ۹۶ به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اشتفال و تولید افزود: امروز وظیفه جامعه علمی دانشگاه به عنوان خط مقدم توسعه و پیشرفت کشور تولید علم دانش بنیان و رفع نیاز های علمی کشور است.

وی تصریح کرد: حوزه پشتیبانی و توسعه دانشگاه یکی از کلیدی ترین حوزه ها است لذا استفاده از تجربه و تخصص یکی از مهم ترین راه های پیشرفت است.

دکتر کوهستانی با بیان این مطلب که برای پیشرفت و توسعه باید از تجربه و نیروهای خلاق استفاده کرد خاطرنشان کرد: رمز موفقیت یک جامعه وحدت و همدلی است لذا باید این مهم نهادینه شود.

وی با بیان این مطلب که حوزه پشتیبانی و توسعه دانشگاه نیاز به فردی خلاق و با تجربه دارد بیان کرد: امیدوارم انتصاب دکتر احمد سلیمانی به عنوان معاون پشتیبانی و توسعه دانشگاه باعث تغییردر این حوزه و پیشرفت دانشگاه شود.