دومین جشن دانش آموختگان پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران برگزار می شود

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۰ کد : ۳۰۹۹۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۶۹
همزمان با بیست و هفتمین سال تاسیس پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران دومین جشن دانش آموختگان این پژوهشگاه روز بیست و هفتم اردیبهشت ماه سال جاری در مرکز همایش های حکمت این پژوهشگاه برگزارمی شود.
دومین جشن دانش آموختگان پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر محمد رضا امیدخواه رئیس پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران با اعطای لوح سپاس از تلاش های ارزنده ۱۱۶ دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد و دکترای این پژوهشگاه تجلیل خواهد کرد.

دکتر زینب موسوی موحدی عضو هیئت علمی و دبیر این مراسم، هدف از برپایی آن را برقراری ارتباط مستمر با دانش آموختگان به منظور پیشبرد اهداف و نیازهای پژوهشگاه، تشویق آنان به تحصیل در مقاطع بالاتر و تلاش بیشتر در عرصه علم و فناوری و خدمت به ایران اسلامی برشمرد و گفت: در این جشن ۱۱۶ دانش آموخته مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا به همراه خانواده ها، اعضای هیئت علمی و دانشجویان شاغل به تحصیل در پژوهشگاه در محل سالن خلیج فارس مرکز همایش های حکمت پژوهشگاه حضور خواهند یافت.

وی همچنین سخنرانی مسئولان پژوهشگاه، اعطای لوح سپاس به دانش آموختگان، بیان خاطرات دوران تحصیل توسط چند نفر از دانش آموختگان، بازدید از آزمایشگاه ها وفضا های جانبی و اجرای برنامه های با نشاط را از جمله برنامه های این جشن برشمرد و از عموم دانش آموختگان پژوهشگاه برای حضور در این جشن خانوادگی دعوت کرد.

 

 


( ۲ )