اختتامیه اولین نوآوردگاه کار آفرینی در دانشگاه جیرفت برگزار شد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۵ کد : ۳۰۹۷۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۱۹
اختتامیه اولین نو آوردگاه کارآفرینی دانشگاه جیرفت با حضور معاون توسعه و منابع معاونت علمی و فن آوری رئیس جمهور، سرپرست دانشگاه و جمعی از اعضای هیئت علمی و دانشجویان برگزار شد.
اختتامیه  اولین نوآوردگاه کار آفرینی در دانشگاه جیرفت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سرپرست دانشگاه جیرفت گفت: در دوره جدید رشد و بالندگی کشور باید با توجه به رهنمود های مقام معظم رهبری و نگاه به درون در راستای تولید علم برای رفع مشکلات کشور حرکت کنیم.

دکتر شاپور کوهستانی افزود: در جامعه علمی امروز باید توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های درون کشور نهادینه شود و بزرگترین ظرفیت نیروی انسانی خلاق وئ متفکر است که توجه و حمایت از آن می تواند راه برون رفت از برخی مشکلات باشد.

وی با تاکید بر حمایت از ایده های دانش بنیان اعضای هیئت عامی و دانشجویان دانشگاه جیرفت تصریح کرد: با کمک معاونت علمی و فنآوری رئیس جمهور به سمتی حرکت خواهیم کرد که هیچ طرح دانش بنیانی بر روی زمین نماند.

وی با بیان این مطلب که نقش جامعه دانشگاهی در تعیین سرنوشت کشور و آگاه سازی جامعه یک نقش کلیدی است خاطرنشان کرد: امروز وظیفه شما جامعه دانشگاهی برای آگاه سازی جامعه در راستای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت بسیار مهم است لذا با ایجاد نشاط به سمتی حرکت کنید که دشمن را نا امید و نظام جمهوری اسلامی را بیمه کنید.


( ۱ )