مراسم تجلیل از جانبازان سرافراز دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۱ کد : ۳۰۹۶۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۲
دکتر ولی زاده، رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در جلسه ویژه ای که به مناسبت تجلیل از جانبازان سرافراز دانشگاه تشکیل شده بود طی سخنانی از رشادت ، جانبازی و ایثارگری این عزیزان تقدیر کرد.
مراسم تجلیل از جانبازان سرافراز دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست صمیمی که با حضور جانبازان عزیز" کارمند و اعضای هیئت علمی" برگزار شد دکتر ولی زاده در سخنانی با اشاره به لزوم پاسداشت یاد و خاطره شهدای عزیز و ایثارگران و جانبازان سرافراز گفت: جامعه ما برای رشد و توسعه همه جانبه، نیازمند حفظ وحدت، همدلی و انسجام ملی است و برای نیل به این امر مهم، زنده نگهداشتن فرهنگ و روحیه ایثار و شهادت همواره ضامن توسعه، اقتدار و امنیت ماست.

دکترولی زاده، رهبری مدبرانه و حکیمانه امام راحل (ره)، وحدت کلمه و همدلی اقشار مختلف جامعه را از عوامل اصلی پیروزی ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس برشمرد و خواستار گسترش عطر و روح ایثار و شهادت در محیط علم و دانش در بین ارکان دانشگاهی توسط جانبازان و ایثارگران عزیز"بعنوان الگو های علمی و اخلاقی " شد.

گفتنی است در این دیدار مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه نیز در سخنان کوتاهی به تجلیل از مقام شامخ شهدا و جانبازان و لزوم گسترش آن در بین نسل جوان جامعه پرداختند