رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری : اقدامات مناسبی برای توسعه فعالیت های عمرانی در این دانشگاه انجام شده است

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۲۳:۰۳ کد : ۳۰۹۴۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۲۸
دکتر بهمنیار رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در نشست بررسی مسائل آموزش عالی استان مازندران گفت: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با قدمت ۴۳ ساله به عنوان یک دانشگاه تخصصی با ۱۳۵ عضو هیئت علمی و بیش از ۵۰۰ دانشجو دکتری و ۷۰۰دانشجوی کارشناسی ارشد و حدود ۲۰۰۰دانشجوی کارشناسی به تربیت نیروهای متخصص در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی می پردازد.
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری : اقدامات مناسبی برای توسعه فعالیت های عمرانی در این دانشگاه انجام شده است

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در این نشست که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار مازندران، نماینده ساری و میاندرود و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در محل این دانشگاه برگزارشد، اظهار داشت: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری دانشگاهی است که از سربازی به سرداری رسیده است و در مسیر پیشرفت قرار دارد و نیازمند کمک های بیشتر برای رسیدن به اهدف مورد نظرش که همان شکوفایی بخش کشاورزی و منابع طبیعی در راستای پیشرفت ایران اسلامی می باشد.

دکتر بهمنیار با بیان اینکه اقدامات مناسبی برای توسعه فعالیت های عمرانی این دانشگاه انجام شده است، افزود: به لحاظ نیروی انسانی و اعضای هیئت علمی در رتبه بسیار مناسبی قرار داریم اما در حوزه پژوهشی با کمبود دستگاه‌های آزمایشگاهی مواجه هستیم و انتظار مساعدت از وزارت علوم در ارتباط با تامین دستگاه‌های آزمایشگاهی داریم.

وی با بیان اینکه ظرفیت علمی مناسب در اختیار داریم، یکی از دغدغه‌های جدی ما افزایش تنوع رشته‌های دانشگاهی است، افزود: انتظار داریم در این بخش به دانشگاه کشاورزی توجه ویژه‌ای شود.

وی با بیان اینکه خوابگاه‌های ما نیاز به تجهیز دارد، تصریح کرد: خوابگاه‌های ما سطح سه هست و باید به سطح مناسب برسد و امیدواریم با مساعدت های لازم این امر هرچه زودتر صورت پذیرد.

رئیس دانشگاه کشاورزی ساری در پایان گفت: امیدواریم در مسیر پیشرفت با مساعدت وزارت علوم سریع تر گام برداریم.