از خدعه و نیرنگ استکبار که با روش های مختلف سعی درتفرقه افکنی میان مسلمانان دارد نبایستی غافل شد

۱۴ دی ۱۳۹۴ | ۱۵:۳۲ کد : ۳۰۸۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۰۷
دکترحبیب ا... عمرف معاون پژوهشی جامعه المصطفی گرگان که به مناسبت هفته وحدت درجمع اساتید دانشگاه گنبدکاووس، با بیان این که از خدعه و نیرنگ استکبار که با روش های مختلف سعی درتفرقه افکنی میان مسلما...
دکترحبیب ا... عمرف معاون پژوهشی جامعه المصطفی گرگان که به مناسبت هفته وحدت درجمع اساتید دانشگاه گنبدکاووس، با بیان  این که از خدعه و نیرنگ استکبار که با روش های مختلف سعی درتفرقه افکنی میان مسلمانان دارد نبایستی غافل شد، وجود اختلاف نظر و تفاوت و اختلاف رویه دربرخی مسائل درون مذاهب را امری طبیعی دانست که این اختلاف بایستی در سطح علما مورد بحث قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، عمرف با اشاره به مباحث تفرقه افکنی که از شبکه های ماهواره ای صهیونیستی پیگیری می شود، گفت: نظرات دردنیای اسلام بایستی باعث پیشرفت شود نه منشا نفاق و تفرقه.
معاون پژوهشی جامعه المصطفی گرگان درادامه سخنان خود به تدبیر رهبرکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) که از وجود اختلاف نظر درتاریخ  ولادت پیامبراکرم (ص) با نامگذاری هفته وحدت، یک فرصت ساخت اشاره کرد.
دراین نشست که درقالب هم اندیشی اساتید دانشگاه گنبدکاووس و با حضور رئیس دانشگاه ، مسئول دفتر نهاد رهبری دردانشگاه و اعضای هیئت علمی برگزارشده بود ،حجت الاسلام والمسلمین رحیمی نژاد نماینده رهبری دردانشگاه گنبدکاووس در خصوص سیره نبوی سخن رانی کرد.