از پژوهشگران برتر دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان تقدیر شد

۲۸ آذر ۱۳۹۴ | ۱۱:۱۴ کد : ۳۰۷۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۸
در هفته پژوهش از پژوهشگران برتر دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم 12 نفر پژوهشگربرگزیده در بخش های مختلف پژوهشی لوح تقدیرخود را از مسئولا...
در هفته پژوهش از پژوهشگران برتر دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم 12  نفر پژوهشگربرگزیده در بخش های مختلف پژوهشی لوح تقدیرخود را از مسئولان دریافت کردند.
در ابتدای این مراسم دکتر فرجی مشاور رئیس دانشگاه ،ضمن تبریک هفته پژوهش  و اظهار خرسندی از افتتاح کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری دراین دانشگاه با بیان اینکه  حقیقت و زندگی با پژوهش روشن می شود آمارهایی از فعالیت های  علمی و پژوهشی سال جاری ارائه کرد .
وی هر چند آمارهای موجود را رضایت بخش اعلام کرد ولی خواستار توجه و تلاش بیشتر در زمینه های پژوهشی شد.
وی افزود : جهت تحقق این امر نیاز است بسترهای موجود ارتقا و بسترهای دیگری نیز فراهم شود و در این زمینه لازم است در خصوص اخذ مجوز نشریه های علمی پژوهشی در حوزه های تخصصی گروه ها اقدام شود. همچنین پی گیری ارتقای سرعت اینترنت ، جذب کمک های دستگاه های اجرایی مرتبط در خصوص توسعه و تجهیز آزمایشگاه از دیگر موارد عنوان شده  می باشد .
دکتر مروج رئیس دانشگاه پیام نور بهبهان نیز از اساتادان و پژوهشگران برای ورود به صنایع خصوصی و کارآفرینی  شهرستان بهبهان دعوت کرد و با ارائه پیشنهاد راه اندازی کمیسیون آموزش عالی با حضور دانشگاه های بهبهان ، خواستار ارتباط بیشتر بین دانشگاهی برای حضور در طرح ها و پروژه های مشترک شد.
 همچنین در حاشیه این مراسم مهندس عطارزاده  معاون مهندسی و توسعه پالایشگاه بید بلند نیز آمادگی خودرا جهت حمایت از پایان نامه های دانشجویی و طرح های مرتبط با صنعت  نفت و گاز اعلام کرد.
گفتنی است در پایان این مراسم ،از پژوهشگران برتر تجلیل شد.