از برگزیدگان جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه های منطقه 3 کشور تجلیل شد

۲۸ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۹ کد : ۳۰۷۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۶۰
مراسم اختتامیه جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه های منطقه 3 کشور در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار شد.    &...
       مراسم اختتامیه جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه های منطقه 3 کشور در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار شد.
       به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر فریدون رحیم زاده مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم سنت دانشجویی را بیشترین مانایی یک دانشجو در زمان تحصیل در دانشگاه دانست و آن سنت ها را جز سرمایه های هر دانشگاه به حساب آورد و گفت: ما به میزان پایداری و ثباتی که سنت گذاری می کنیم، به پایایی و مانایی و جاوید بودن خود کمک می کنیم.
       مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم نشریه دانشجویی را از علائم شعور دانشجویی معرفی کرد و افزود: نشریات دانشجویی، حیات دانشجویی را نشان می دهد که یک دانشجو علاوه بر تفحص و تحقیق و تتبع در رشته خود، با نوشته ها و آثاری که از خود در نشریه بر جای می گذارند، خود را در قالب سنت هایی که از خود به یادگار می گذارند، ابدی و جاوید می کنند.
       دکتر رحیم زاده، نشریه دانشجویی را آینه تمام نمای هویت و زیست جهان یک دانشجو عنوان کرد و خاطرنشان کرد: دانشجو، هویت سیالی است که در نشریات دانشجویی زمینه ای برای ثبات خود پیدا می کند و نظام فرهنگی، اجتماعی و سیاسی که درک درستی از فضای دانشجویی داشته باشند باید به این فضاها دامن بزنند.
     گفتنی است  در پایان مراسم از برگزیدگان جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه های منطقه 3 کشور تجلیل شد.