اردوی معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه گلستان برگزارشد

۲۱ مهر ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۱ کد : ۳۰۴۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۴۴
اردوی معارفه دانشجویان جدید الورود دردانشکده فنی و مهندسی علی آباد کتول و پارک جنگلی قرق دانشگاه گلستان برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترغلامرضا خوش فر معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگ...
اردوی معارفه دانشجویان جدید الورود دردانشکده فنی و مهندسی علی آباد کتول و پارک جنگلی قرق  دانشگاه گلستان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترغلامرضا خوش فر معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گلستان درمراسم افتتاحیه این اردو ضمن خوشامد گویی به دانشجویان، گفت: دانشجویان به مثابه گل های زیبایی هستند که به معلم ها، اساتید و کارکنان دانشگاه روحیه شادی و نشاط می دهند.
وی درجمع دانشجویان ورودی جدید بهترین دوران تحصیلی و دانشجویی را تحصیل درمقطع کارشناسی ذکرکرد و دانشجویان را به تقویت روحیه تحقیق و پژوهش و گستراندن ارتباطات اجتماعی خود دراین مقطع دعوت کرد.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گلستان درادامه گفت: شما دانشجویان از امروز به خانواده دانشگاه گلستان پیوسته و عضو این خانواده می شوید و ما هم شما را به چشم یک عضو خانواده می بینیم و مدیران و مسئولان این دانشگاه عین خانواده شما هستند و وظیفه آنان است تا در تمامی مراحل به شما کمک کنند.
حجت الاسلام والمسلمین جلال مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه گلستان نیز درمراسم افتتاحیه اردوی معارفه دانشجویان جدید، درسخنانی موفقیت دانشجویان و ورود آنان را به دانشگاه گلستان تبریک گفت و افزود: شما دانشجویان همانند فرزندان خودمان هستید و وظیفه خود می دانیم در راستای تعلیم و تربیت و توجه به مسائل علمی و تحصیلی شما عزیزان بیش از پیش کوشا باشیم و شما نیز تلاش کنید وظایف خود را به نحو شایسته انجام دهید.
وی دربخشی از سخنان خود توضیحاتی را در راستای چگونه دانشجویان از خطرات اجتماعی و تهاجم فرهنگی دشمن در امان باشند تشریح و تبیین کرد.
سخنران دیگرمراسم افتتاحیه دکترغلامحسین شمعانیان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گلستان بود که بعد از تبریک آغازسال تحصیلی طی سخنانی قوانین و وظایف آموزشی را برای دانشجویان حاضر تشریح کرد و گفت: مهمترین وظیفه دانشجویان دردانشگاه پرداختن جدی به تکالیف آموزشی و تحصیل است.
درادامه این مراسم نمایندگان و دبیران انجمن های دانشجویی و تشکل های اسلامی دانشگاه درجایگاه سخنران حضور یافتند و هرکدام ضمن معرفی دیدگاه های کاری و حوزه فعالیت های خود گزارشی از عملکرد سالانه خود را ارائه کردند و از دانشجویان جدیدالورود خواستند برای آشنایی بیشتر با این حوزه ها به دفاتر آنان مراجعه و از نزدیک با فعالیت های آنان آشنا شوند.
گفتنی است درپایان این معارفه با عزیمت به پارک جنگلی قرق، ضیافت ناهار با حضور دکتریغمائی رئیس دانشگاه گلستان، اعضای هیئت رئیسه، رئیس دانشکده فنی و مهندسی علی آباد کتول و دانشجویان جدیدالورود برگزارشد.