برگزاری دومین نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری یزد در حوزه آب

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۹ کد : ۳۰۳۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۹۰
دومین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای پارک علم و فناوری یزد در حوزه آب با حضور مؤسسات فناور مستقر در این پارک درتاریخ ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری درمحل مرکز فناوری اقبال برگزار خواهد شد.
برگزاری دومین نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری یزد در حوزه آب

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، علی اکبر قیومی مدیر مرکز توسعه فناوری آب، وابسته به پارک علم و فناوری یزد با اعلام این خبر گفت: نظر به توفیق نسبی دربرگزاری نمایشگاه نخست در سال گذشته که با استقبال شایسته ای از سوی مدیران استانی، کارشناسان، صنعت گران، کارآفرینان و شرکت های فعال در بخش آب مواجه شد، برپایی دومین نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری یزد در حوزه آب ازسوی هیئت رئیسه پارک تصویب شده و به مرکز توسعه فناوری آب ابلاغ شد.

وی با اشاره به افزایش آمار متقاضیان حضور دراین نمایشگاه افزود: با ملاحظه ازدیاد شرکت هایی که موضوع کاری آنها با بخش بزرگ آب در ارتباط است، تعداد متقاضیان حضور دردومین نمایشگاه تقریباً صد در صد افزایش یافته و درمقایسه با سال گذشته دو برابر شده است.

 

مدیر مرکز توسعه فناوری آب کمک به توسعه بازار و افزایش توانمندی های شرکت ها از سویی و آشنایی بیشتر مدیران و سرمایه گزاران استان یزد با توانمندی های اقتصادی و اشتغالزایی موجود در بخش آب و همچنین پایش مسیر پیشرفت این فناوری در استان از سوی دیگر را از جمله اهداف اساسی برگزاری این رویداد دانست.

گفتنی است علاقه مندان به حضور دراین نمایشگاه می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری تاریخ ۰۶/‏۰۲/‏۱۳۹۶‬ به مرکز توسعه فناوری آب واقع در مرکز فناوری اقبال مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۳۷۲۸۰۶۲۷ تماس حاصل کنند.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری یزد