اردوی جهادی 120 نفر از دانشجویان دانشگاه سمنان پایان یافت

۰۳ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۸ کد : ۳۰۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۸۹
اردوی جهادی 120 نفر از دانشجویان دانشگاه سمنان که برای عمران و آبادانی ایران اسلامی به استان کرمانشاه سفر کرده بودند به پایان رسید .به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم ؛ این اردو دهمین سفر جهادی گرو...
اردوی جهادی 120 نفر از دانشجویان دانشگاه سمنان پایان یافت
اردوی جهادی 120 نفر از دانشجویان دانشگاه سمنان که برای عمران و آبادانی ایران اسلامی به استان کرمانشاه سفر کرده بودند به پایان رسید .
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم ؛ این اردو دهمین سفر جهادی گروه مهاجر بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان بود که از 19 تا 31 مرداد ماه در روس تاهای سردار، باغ طیغون، مهدی‌آباد، سامله علیا ، آبطاف و گردکان‌دار استان کرمانشاه برگزار شد .
در این اردو که با حضور 30 دانشجوی دختر و 90 دانشجوی پسر برگزار شد ، برنامه های متنوعی در دو بخش فرهنگی و عمرانی اجرا شد .
برگزاری کلاس‌های آموزشی احکام، قرآن ، نماز، نقاشی و برگزاری کلاس‌هایی برای خانواده‌ها از جمله برنامه های اجرا شده توسط دختران دانشجو برای اهالی این روستاها بود .
انجام فعالیت های عمرانی شامل تعمیر و رنگ‌آمیزی مدارس و ساخت 5 مسجد هم از اقدامات انجام شده توسط دانشجویان پسر بود . 
همچنین دکتر عباس هنر بخش سرپرست دانشگاه سمنان به همراه مسئول بسیج دانشجویی و مسئول بسیج سازندگی استان در سفری به این مناطق از نزدیک در جریان کار این گروه های جهادی قرار گرفت.