اجرای طرح هوشمند سنجش رضایت مشترکین شرکت توزیع برق مشهد توسط شرکت فناور پارک علم و فناوری خراسان

۲۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۸ کد : ۳۰۳۱۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۸۰
اجرای طرح هوشمند سنجش رضایت مشترکین شرکت توزیع برق مشهد توسط شرکت فناور پارک علم و فناوری خراسان برای اولین بار در کشور اجرایی شده است.
اجرای طرح هوشمند سنجش رضایت مشترکین شرکت توزیع برق مشهد توسط شرکت فناور پارک علم و فناوری خراسان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، محمد رکنی زاده مدیرعامل شرکت فناور داده کاوان معیار گستر توس از شرکت های پارک علم و فناوری خراسان با اعلام اینکه طرح نوآورانه و هوشمند سنجش رضایت مشترکین شرکت توزیع برق مشهد برای اولین بار در کشور توسط این شرکت اجرایی شده است، گفت: این طرح با هدف کسب اطلاع از نظرات مشترکین و با ملاحظات صحت و دقت اطلاعات و همچنین با رویکرد شفاف سازی بیشتر و انعکاس مؤثر، کارآمد و مستند به مدیران ارشد شرکت برق اجرا شده است.

وی افزود: این طرح با بهره مندی از مزایای هوشمندسازی، در مقابل روش‌های سنتی و یا دستی، موجب صرفه جویی در هزینه و همچنین زمان فرآیندهای اجرایی طرح شده و علاوه بر کاهش هزینه و زمان، موجب افزایش سطح کیفی و دقت داده ها و اطلاعات نیز شده است.

به همین منظور جلسه استخراج نتایج این طرح هوشمند برای سنجش سطح رضایت مردم، با حضور مدیرعامل، معاونان و کلیه مدیران ستادی شرکت توزیع برق مشهد برگزارشد.

همچنین دراین جلسه با توجه به اتمام فاز گردآوری ثبت هوشمند اطلاعات پرسشنامه، گزارشات تصمیم ساز و کاربردی ویژه مدیران شرکت توزیع برق مشهد با رویکرد جدید که می تواند کمک حال نظام مدیریت و برنامه ریزی شرکت هم باشد ارائه شد.

مهندس رکنی زاده درپایان خاطرنشان کرد: اولین وجه تمایز طرح سنجش رضایت مشترکین استفاده از فرآیند الکترونیک با به کارگیری تبلت یا موبایل است، دومین وجه تمایز این طرح افزایش مشارکت و اعتماد در مشترکین و نهایتاً تصمیم سازی و تصمیم گیری جمعی مبتنی بر واقعیت است.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری خراسان