آغاز همکاری مشترک شرکت عضو پارک علم و فناوری البرز با پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۳ کد : ۳۰۲۸۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۳۲
طی نشستی مشترک باحضور روسای پارک علم و فناوری البرز، پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران و مدیرعامل شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران، همکاری مشترک این شرکت عضو پارک با پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران آغازشد.
آغاز همکاری مشترک شرکت عضو پارک علم و فناوری البرز با پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران عضو پارک علم و فناوری البرز به منظور انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک، تجاری سازی صنعتی طرح های دانش بنیان و بهره مندی از امکانات و تجهیزات متقابل، همکاری خود با پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران را آغازکرد.

مدیرعامل شرکت آبادگران ضمن معرفی کامل شرکت آبادگران و تاکید بر اهمیت دقت و صحت در تحقیقات، تولید و کنترل کیفیت محصولات این شرکت، به توانمندی های موجود دراین شرکت اشاره کرد و گفت: ما تمایل بسیاری داریم تا امسال بتوانیم در زمینه های تولید محصولاتی که در صنایع مختلف به خصوص پتروشیمی، نفت و گاز کاربرد دارند فعالیت کنیم و بتوانیم پروژه های تحقیقاتی مشترکی را با پژوهشکده انجام داده و تا پایان سال ۹۶ حداقل دو پروژه تحقیقاتی مشترک را صنعتی کنیم.

رئیس پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران نیز با اشاره بر پایه تحقیقاتی پژوهشکده و لزوم تجاری سازی پروژه های تعریف شده، نسبت به ایجاد همکاری مشترک با بخش خصوصی در پروژه های تحقیقاتی، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مشترک و بهره‌مندی از امکانات دو مجموعه تاکید داشت.

گفتنی است دراین جلسه که در دفتر مهندس ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز برگزارشد، دکترکمبرانی رئیس پژوهشکده، مهندس زینالی مدیر اداره تحصیلات تکمیلی پژوهشکده، مهندس مجذوب مدیر عامل شرکت آبادگران، ‌ مهندس محرابی معاون فناوری آبادگران و مدیران پارک علم و فناوری البرزنیز حضور داشتند.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری البرز


( ۱ )