بازدید معاون اقتصادی و بنیاد توسعه موقوفات سازمان اوقاف و امورخیریه خراسان رضوی با رئیس و مدیران پارک علم و فناوری خراسان

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۱ کد : ۳۰۲۸۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۸
حقیقی معاون اقتصادی و بنیاد توسعه موقوفات سازمان اوقاف و امورخیریه خراسان رضوی با رئیس و مدیران پارک علم و فناوری خراسان نشستی مشترک با هدف استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های دوطرف در جهت پیشبرد اهداف سازمانی به ویژه توسعه علم و فناوری برگزارکردند .
بازدید معاون اقتصادی و بنیاد توسعه موقوفات سازمان اوقاف و امورخیریه خراسان رضوی با رئیس و مدیران پارک علم و فناوری خراسان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست دکترسیدحسن علم الهدایی رئیس پارک علم و فناوری خراسان با اشاره به فعالیت شرکت های دانش بنیان در حوزه های مختلف اظهارداشت: دستاوردهای شرکت های دانش بنیان پارک خراسان، نیاز فناورانه دستگاه های اجرایی استان و کشور را برطرف می سازد و با سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی هم با توجه به نیاز سنجی که خواهد شد می توانیم همکاری های ارزشمندی را داشته باشیم.

وی افزود: در آینده تفاهم نامه همکاری با سازمان اوقاف و امورخیریه خراسان رضوی درجهت توسعه همکاری‌های مشترک در زمینه گسترش زیرساخت های فناوری، ارائه خدمات فناوری و توانمندسازی شرکت های فناور و دانش بنیان به امضا خواهیم رساند.

معاون اقتصادی سازمان اوقاف و امورخیریه خراسان رضوی هم دراین نشست گفت: درحوزه‌های کشاورزی، گیاهان دارویی، فرآورده های شیر، لبنیات، بسته بندی، استفاده از آخرین تکنولوژی های ساخت و ساز در صنعت ساختمان، بقاع متبرکه می توانیم مشارکت داشته و از توانمندی شرکت های دانش بنیان پارک خراسان بهره مند شویم.

حقیقی گفت: امیدواریم بتوانیم با به اشتراک گذاری توانمندی ها و استفاده از ظرفیت های دو سازمان گام های بزرگی را درجهت توسعه این زیرساخت ها برداریم.

درادامه جلسه مدیران پارک علم و فناوری خراسان در جهت افزایش نقاط مشترک، فراهم کردن زمینه های فعالیت و ایجاد بستر همکاری شرکت های دانش بنیان با سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

گفتنی است در پایان معاون اقتصادی و بنیاد توسعه موقوفات سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از برخی شرکت های دانش بنیان بازدید کرد و از نزدیک شاهد دستاوردهای فناورانه شرکت ها در حوزه های مختلف شد.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری خراسان