بزرگ ترین دغدغه شرکت های دانش بنیان حمایت علمی مراکز علمی معتبر کشور در جهت توسعه و گسترش فعالیت شرکت ها می باشد

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۷ کد : ۳۰۲۸۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۹
زهرا کاوه مدیرعامل شرکت گل کوه بینالود گفت: بزرگ ترین دغدغه شرکت های دانش بنیان حمایت علمی مراکز علمی معتبر کشور در جهت توسعه و گسترش فعالیت شرکت ها می باشد.
بزرگ ترین دغدغه شرکت های دانش بنیان حمایت علمی مراکز علمی معتبر کشور در جهت توسعه و گسترش فعالیت شرکت ها می باشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، کاوه با بیان اینکه بزرگترین دغدغه شرکت های دانش بنیان حمایت علمی مراکز علمی معتبر کشور در جهت توسعه و گسترش فعالیت شرکت ها و همچنین حمایت مالی دولت جمهوری اسلامی ایران است اظهارداشت: این شرکت از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در حوزه تولید انواع دمنوش های گیاهی و چای های طعم دار آغاز کرد و در حال حاضر موفق به تولید ۲ محصول جدید برای اولین بار در ایران به صورت تیبک به نام های دمنوش کارلا (ضددیابت) و دمنوش قارچ گانودرما (ضد سرطان و چربی خون) شده است.

وی ضمن اشاره به حمایت های پارک علم و فناوری خراسان از شرکت های دانش بنیان افزود: پارک خراسان کمافی سابق حمایت های معنوی و بعضاً تسهیلاتی را در جهت رشد و پیشرفت های شرکت ها در دستور کار خود دارد و امید داریم این خدمات و پشتیبانی ها در سال ۹۶و سال های آینده نیز ادامه داشته باشد.

مدیرعامل شرکت گل کوه بینالود ادامه داد: خوشبختانه چون در تولید محصولات از دانش روز استفاده می شود روند رو به رشدی را در آینده پیش رو داریم که به همین دلیل از دانش استادان مجرب و مشاوران باتجربه در تولید استفاده می شود و این مهم خود نقطه قوتی در تولید دمنوش های گیاهی با تکنولوژی روز دنیا می باشد.

وی افزود: در تولید محصولات شرکت گل کوه بینالود ۲ اصل کیفیت مواد اولیه مورد مصرف و نیز کمیت آن مورد توجه قرار می گیرد.

وی همچنین اظهار داشت: محصولات و دمنوش های گیاهی شرکت گل کوه بینالود به کشوره های عربی حاشیه خلیج فارس صادر شده و سالیانه ارز آوری بسیاری ایجاد می کند.

مدیرعامل شرکت گل کوه بینالود خاطرنشان کرد: امروزه به جهت شناخت هرچه بیشتر مردم با خواص درمانی گیاهان دارویی اغلب کشورها به سمت تولید دمنوش روی آورده اند که در حال حاضر کشور چین در این راستا پیش قدم است.

زهرا کاوه در پایان افزود: اخذ مجوز سازمان غذا و دارو جهت تولید دمنوش های دارویی، تولید نان های دیابتی با حذف نشاسته در گندم، تولید دمنوش های سرد به جای نوشابه و تولید انواع طعم دهنده های طبیعی از جمله اهداف و استراتژی های شرکت در آینده می باشد.

کلید واژه ها: مدیرعامل شرکت گل کوه بینالود