تصویب طرح تشکیل شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی در مناطق ۹ گانه دانشگاه جامع علمی کاربردی

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۳ کد : ۳۰۲۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۹
دکتربهزاد بهرامی نسب معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: طرح تشکیل شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی در مناطق ۹ گانه این دانشگاه در بیست و نهمین جلسه شورای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تصویب شد.
تصویب طرح تشکیل شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی در مناطق ۹ گانه دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتربهرامی نسب دراین خصوص گفت: شورای فرهنگی و دانشجویی در مناطق نه گانه فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی به منظور تحقق اهداف دانشگاه در حوزه فرهنگی و دانشجویی، گسترش فرهنگ مهارت آموزی، هم‌اندیشی و همفکری کارشناسان واحدهای استانی برای ارتقای برنامه های فرهنگی و کیفیت بخشی به فعالیت های فرهنگی مهارت محور در سطح مراکز تشکیل می شود.

وی تأکید کرد: با تشکیل این شورا زمینه ارائه برنامه های بومی و منطقه‌ای و ارائه برنامه های تحول گرا و مهارت‌افزای فرهنگی ایجاد می شود.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ارائه راه کارهای مناسب برای نظارت بر حسن انجام برنامه های مهارتی فرهنگی درسطح مراکز و ارزیابی مستمر فعالیت های مراکزآموزش علمی کاربردی منطقه در چارچوب سیاست-های ابلاغی از دیگر وظایف این شورا خواهد بود.

دکتربهرامی نسب خاطرنشان کرد: کارشناسان منتخب شوراهای فرهنگی مناطق به عنوان اعضای کمیته مشورتی و اتاق فکر شورای فرهنگی فعالیت کرده و طرح ها و برنامه‌های مدنظر مناطق و واحدهای استانی را برای بررسی و تصمیم‌گیری به شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ارائه می کند.

کلید واژه ها: جامع علمی کاربردی