رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با خانواده شهید مدافع حرم دیدار کرد

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۷ کد : ۳۰۲۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۶
دکترمحمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور در منزل شهید مدافع حرم علی اصغر شیر دل با خانواده آن شهید دیدار و گفتگو کرد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با خانواده شهید مدافع حرم دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار که جمعی از مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز حضور داشتند، دکترامید در سخنانی با ارزشمند شمردن دفاع از حریم اهل بیت، اظهارداشت: دانشگاه جامع افتخار دارد که چنین جوانان متعهد و با شهامتی دراین دانشگاه تحصیل کرده اند که از اسلام دفاع کرده و شهادت را افتخار خود می دانند.

وی با تأکید بر بیانات رهبر معظم انقلاب اظهارداشت: اینکه یک جوان ایرانی بدون انگیزه های دفاع از خاک و میهن صرفاً برای دفاع از حریم اهل بیت از خانواده و زندگی خود می‌گذرد و هزاران کیلومتر دور از محل زندگی خود به دفاع از یک مکتب و ارزش های ان می پردازد از معجزات دین مبین اسلام است که در هیچ دین، مکتب و مرام دیگری دیده نمی شود.

گفتنی است شهیدعلی اصغر شیر دل متولد شهریور ۱۳۵۷ و دانشجوی مقطع کارشناسی رشته مهندسی تکنولوژی سیستم‌های سخت افزاری رایانه دانشگاه جامع علمی کاربردی بود که در اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ در جبهه های نبرد مقاومت و دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام به جمع شهدای مدافع حرم پیوست.

کلید واژه ها: جامع علمی کاربردی