ارتقای شاخص‌های توسعه‌ کشور مرهون تکریم دانشگاهیان است

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۶ کد : ۳۰۲۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۱۷
معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری در آئین معارفه‌ سرپرست دانشگاه شهرکرد گفت: ارتقای شاخص‌های توسعه‌ کشور مرهون تکریم دانشگاهیان است.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در مراسم معارفه‌ ...
ارتقای شاخص‌های توسعه‌ کشور مرهون تکریم دانشگاهیان است
معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری در آئین معارفه‌ سرپرست دانشگاه شهرکرد گفت: ارتقای شاخص‌های توسعه‌ کشور مرهون تکریم دانشگاهیان است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در مراسم معارفه‌ دکتر شامحمدی به عنوان سرپرست دانشگاه شهرکرد خدابخش مرادی معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع فرهیختگان و دانشگاهیان، گفت: آموزش اقشار جوان جامعه توأم با تربیت و پرورش آنها علاوه بر تحقق شاخص‌های توسعه، پویایی و نشاط جامعه را به همراه دارد و این مهم در سایه‌ی اقتدار و تلاش مدیریت مجموعه حاصل می‌شود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: استان چهارمحال و بختیاری دارای پتانسیل‌های بالایی در حوزه‌ آموزشی عالی است و بالفعل شدن این استعدادهای بالقوه موثرترین مولفه‌ گسترش عقلانیت و فرهنگ در جامعه است.
مرادی دانشگاه را به عنوان یکی از موثرترین نهادهای آموزشی جامعه معرفی کرد و افزود: از آنجا که دانشگاه توان آن را دارد که با بهره‌گیری از علم و پژوهش در مدیریت استان سهیم باشد استانداری چهارمحال و بختیاری از طرح‌های کاربردی و پژوهش‌های مسئله‌محور حمایت خواهد کرد.
وی در پایان سخنان خود بر بهره‌بردن اساتید و دانشجویان از موقعیت جغرافیایی و پتانسیل‌های استان چهارمحال و بختیاری تأکید کرد.