نشست شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد برگزارشد

۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۲ کد : ۳۰۲۴۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۸
اولین نشست شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد در سال جدید برگزار شد.
نشست شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد برگزارشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این نشست دکتر احمد محقر، رئیس دانشگاه بجنورد، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و ولادت باسعادت حضرت علی (ع) گفت: در آستانه دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا قرار داریم و دانشگاه ها در این زمینه وظایف و مسئولیت های سنگینی را بر عهده دارند.

وی ادامه داد: دانشگاه ها محلی برای تضارب آرا و حضور تمام سلیقه ها هستند و در همین راستا، دانشگاه بجنورد نیز از تمام ظرفیت خود بهره خواهد گرفت تا با برگزاری برنامه های ویژه و جلب مشارکت حداکثری مردم، به انتخابات پیش رو کمک کند.

دکتر احمد محقر با اشاره به نامگذاری سال جدید به "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" گفت: دانشگاه ها از طریق حمایت و هدایت برنامه های تشکل ها، انجمن ها و کانون های دانشجویی و استادان و برنامه ریزی های اداری ویژه، می توانند در تحقق این شعار نقش موثری داشته باشند.

در ادامه دکتر جواد هراتی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد، افزایش دوره های مهارت افزایی با مشارکت دستگاه های مرتبط در جهت تحقق شعار سال و بسترسازی نشست های آزاداندیشی و تضارب آرا در جهت یاری رسانی به برگزاری انتخابات پرشور و حداکثری را از برنامه های این معاونت در آغاز سال جدید دانست.

در ادامه این نشست، پیشنهاد های انجمن ها، کانون ها و تشکل های دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت.