کارگاه مدل سازی ریاضی با تدریس استاد دانشگاه پاریس دردانشگاه حکیم سبزواری

۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۲ کد : ۳۰۲۳۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۹۴
در راستای تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه حکیم سبزواری با دانشگاه Paris۱۳، کارگاه آموزشی چهار روزه مدل سازی ریاضی با تدریس پروفسورFayssal Benkhaldoun از دانشگاهParis۱۳، برگزار شد.
کارگاه مدل سازی ریاضی با تدریس استاد دانشگاه پاریس دردانشگاه حکیم سبزواری

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در راستای عملیاتی کردن مفاد تفاهم نامه همکاری های مشترک بین دانشگاه حکیم سبزواری و دانشگاه Paris13 کارگاه چهار روزه مدل سازی ریاضی و محاسبات علمی با تدریس پروفسور Fayssal Benkhaldoun استاد تمام دانشگاه Paris13 در دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد.

پروفسور Fayssal Benkhaldoun استاد دانشگاه Paris13، یکی از افراد صاحب نظر در زمینه FEM است که دارای مقالات و سخنرانی‌های متعددی دراین حوزه و بویژه پیاده‌سازی آن در زمینه‌های مختلف کاربردی و مهندسی می‌باشد.

این کارگاه که با مدیریت اجرایی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر و به منظور آشنایی پژوهش گران و علاقه‌‌مندان با این حوزه و نحوه مدل‌سازی و پیاده سازی این روش در مسائل مختلف برگزارمی شود، کارگاهی چهار روزه است که در تاریخ ۲۱، تا ۲۴ فروردین‌ماه ۹۶ در دانشگاه حکیم سبزواری برگزارمی شود.

گفتنی است دانشگاه حکیم سبزواری به عنوان نخستین دانشگاه ایرانی به صورت رسمی با دانشگاه Paris13 تفاهم نامه همکاری های بین المللی در زمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی، کارگاه های آموزشی و طرح های پژوهشی مشترک امضا کرد.

کلید واژه ها: حکیم سبزواری