معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران: دانشگاه مازندران دانشگاه رو به جلویی است و در یک سیر صعودی پیشرفت قرار دارد

۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۱۳ کد : ۳۰۲۲۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۹
هم زمان با سفر ریاست جمهوری به استان مازندران، دکترمجتبی صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان اموردانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راس هیئتی جهت افتتاح و کلنگ زنی برخی از پروژه های عمرانی وارد دانشگاه مازندران شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران: دانشگاه مازندران دانشگاه رو به جلویی است و در یک سیر صعودی پیشرفت قرار دارد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درنشستی که با حضور معاونان، روسای دانشکده ها و مدیران ستادی دانشگاه مازندران برگزارشد، دکترحیدر جانعلی زاده معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران تاکید کرد: اگر چه دانشگاه در مرحله فقر زدایی و محرومیت زدایی است و در حال غنی شدن زیر ساخت های اساسی است، اما در جمع بندی صادقانه و خالصانه، دانشگاه مازندران دانشگاه رو به جلویی است.

وی افزود: در واقع ما خلق شده ایم که با نشاط زندگی کنیم و دیگران را به نشاط نزدیک بکنیم، کل خلقت به تعبیر بنده برای همین قضیه است که برای شاد زیستن و شاد کردن دیگران خلق شده ایم. بنابراین اگر قصد رسیدن به این اهداف مقدس را داریم، همت جهادی، همت جبهه ای، همت انسانی، همت عاقلانه و عالمانه لازم است. این سه حرفی که عرض کردم، علم، عقل و عشق به نظر من در دانشگاه مازندران وجود دارد که زیرساخت کلیدی حرکت است. این زیرساخت موثر و تعیین کننده اگر با همت های دیگر و زیرساخت های دیگر همراه شود می تواند خروجی بهتری داشته باشد.

دکترجانعلی زاده در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: در حال حاضر با همت هیئت رئیسه دانشگاه مازندران، این دانشگاه در یک سیر صعودی پیشرفت قرار دارد و امیدوارم به این دانشگاه توجه بیشتری شود تا بتوانیم این مسیر رو به جلو را در ادامه داشته باشیم.

کلید واژه ها: مازندران