ارتباطات ورزش دانشجویی ایران و آذربایجان گسترش می یابد

۱۰ آذر ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۱ کد : ۳۰۲۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۹۱
دکتر محمد پورکیانی مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان اعلام کرد : در راستای اجرای بخشی از تفاهم نامه امضا شده آموزش عالی این دو کشور، در بخش ورزش دانشجویی تیم فوتبال منتخب دانشجویان...
دکتر محمد پورکیانی مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان اعلام کرد :  در راستای اجرای بخشی از تفاهم نامه امضا شده آموزش عالی این دو کشور، در بخش ورزش دانشجویی  تیم فوتبال منتخب دانشجویان ایران در تاریخ21 آذرماه به مصاف تیم فوتبال دانشجویان کشور آذربایجان به میزبانی دانشگاه خوارزمی خواهد رفت .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکترپور کیانی  در این خصوص گفت : به منظور توسعه ورزش بین دانشگاهی با کشورهای همسایه و به دنبال تفاهم نامه همکاری فی مابین فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان ، تیم منتخب دانشجویان کشورمان به مصاف تیم آذربایجان می رود.
سرپرست فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی خاطرنشان کرد: هدف از امضای این تفاهم نامه تسهیل و تقویت همکاری مشترک بین سازمان های مختلف آموزش دانشگاهی این دو کشور و همچنین توسعه و حفظ فرصت های کارآموزی برای دانشجویان علوم ورزشی به منظور تبادل تجارب و ایده های ورزشی شان و تشویق دیگر دانشجویان برای حضور در رویدادهای ورزشی است .
وی اظهار داشت : گسترش همکاری بین دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ایران و آذربایجان با هدف توسعه روابط بین الملل از طریق فعالیت های ورزشی و آموزشی ، برگزاری کارگاههای علمی ورزشی اردوهای مختلف مشترک و برگزاری مسابقات چند جانبه بین دانشگاه های این دو کشور از دیگر بخش های این تفاهم نامه می باشد .