سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از فعالیت ۶۳ بنیاد خیّرین حامی علم و فناوری خبر داد

۲۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۱ کد : ۳۰۱۷۷ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۹۳
سرپرست معاونت اداری ،مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: در سال ۱۳۹۵ فعالیت خیّرین در حوزه آموزش عالی شتاب بیشتری گرفت بطوری که تعداد بنیادهای خیّرین حامی علم و فناوری در دانشگاههای کشور از ۵۰ به ۶۳ افزایش یافت.
سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از  فعالیت ۶۳ بنیاد خیّرین حامی علم و فناوری خبر داد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد حسین امید در دیدار نوروزی جمعی از خیّرین عضو بنیادهای خیّرین و بنیاد های حامیان علم و فناوری دانشگاهها با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تا پایان سال جاری در تمام دانشگاههای وزارت علوم، بنیاد خیّرین حامی علم و فناوری تشکیل می شود و تعداد این بنیادها به ۸۰ افزایش خواهد یافت.

قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم اظهار داشت: فرهنگ وقف در آموزش عالی روز به روز در حال افزایش است و تعداد خیّرین عضو بنیادهای حامی علم و فناوری در طول ۲سال از ۴۰۰ به ۱۲۰۰ افزایش یافته است و البته تعداد خیّرین ثبت نام نشده در کل کشور بسیار بیشتر از این ارقام است.

وی افزود: در سال ۱۳۹۶ دو همایش هم اندیشی خیّرین عضو بنیادهای حامی علم و فناوری از دانشگاههای سراسر کشور برگزار خواهد شد که یکی از این نشست ها در روز ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و روز خیّرین آموزش عالی در ماه مبارک رمضان است.