دیدار نوروزی اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه کوثربجنورد با حضور رئیس دانشگاه

۱۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۰ کد : ۳۰۱۴۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۸۲
با همت مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کوثربجنورد، مراسم دیدار نوروزی اعضای هیئت علمی و کارکنان این دانشگاه با حضور دکتر محمدعلی رباط‌جزی رئیس دانشگاه و اعضای هیئت رئیسه برگزار شد.
دیدار نوروزی اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه کوثربجنورد با حضور رئیس دانشگاه

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این مراسم دکتر رباط‌جزی با عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو گفت: درسال جدید که توسط مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گذاری شده است، یکی از مهم‌ترین نقش‌های دانشگاه‌ها تولید ایده و تبدیل ایده‌ها به عمل و محصول است و امیدواریم با پژوهش و تحقیق بتوانیم در راستای تحقق این شعار گام‌های مؤثری برداریم.

وی افزود: در سالی که گذشت شاهد رویدادهای مثبتی در دانشگاه کوثر بودیم و امیدواریم در سال پیش رو نیز در تمامی زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی فعال و بانشاط باشیم.

دکتر رباط‌جزی با اشاره به موفقیت های اعضای هیئت علمی این دانشگاه در زمینه های علمی، پژوهشی و فرهنگی در سال گذشته همچون کسب جوایز جشنواره های بین‌المللی، ملی و منطقه‌ای و همچنین اخذ مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد، به بیان سایر فعالیت‌ها و موفقیت‌ها در حوزه معاونت آموزشی و پژوهشی پرداخت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت‌های انجام شده درحوزه معاونت دانشجویی و با اشاره به کسب مقام‌های مختلف در میادین ورزشی در سطح ملی و منطقه‌ای افزود: در جلسه‌ای که با حضور رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی برگزارشد، این دانشگاه به‌عنوان یکی از پاک‌ترین دانشگاه‌ها در زمینه آسیب‌های اجتماعی معرفی شد که مایه مباهات می‌باشد.

دکتر رباط‌جزی اظهار داشت: در یک مجموعه یک فرد به تنهایی هرگز موفق نخواهد بود بلکه همه افراد با هم‌افزایی می‌توانند به نتیجه لازم دست یابند و با توجه به انرژی، نشاط و هم‌افزایی موجود در بین اعضای هیئت علمی و کارکنان جوان این دانشگاه، اهداف خوب دانشگاه همراه با تعارض‌های مثبت و سازنده دانشگاهی قابل تحقق خواهد بود و در نتیجه آینده بسیار خوبی برای دانشگاه کوثر رقم خواهد خورد.

وی دربخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در تمام دنیا مسئله آموزش یکی از رسالت‌های اصلی جوامع دانشگاهی است، گفت: مأموریت اصلی دانشگاه‌ها تربیت افراد متخصص، متعهد و توانمندی است که در آینده نیروی انسانی مفید و مؤثری در اجتماع باشند و در راستای تحقق این مأموریت باید بتوانیم در زمینه ارتقای کیفی دانشگاه گام برداریم.

دکتر رباط‌جزی در پایان از یکایک اعضای هیئت علمی و کارکنان به دلیل تلاش‌ها و فعالیت‌های‌شان در سال گذشته تقدیر کرد.

در ادامه این مراسم معاونان و مدیران به بیان فعالیت‌های انجام شده در حوزه تحت مدیریت خود در سال ۹۵ پرداخته و برنامه‌های پیش بینی شده خود را برای سال ۹۶ بیان کردند و در پایان این نشست اعضای هیئت علمی و کارکنان نظرات و سؤالات خود را مطرح کردند.

کلید واژه ها: کوثر