حضور جودوکاران ایران در بیست نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان

۱۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۶ کد : ۳۰۱۴۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۶
در نشستی با حضور سردار درخشان ،رئیس فدراسیون جودو ، دکتر میرزایی ،رئیس انجمن جودوی وزارت علوم وتحقیقات وفناوری ودکتر نصیرزاده ،مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور که در محل فدراسیون جودو برگزار شد ،نحوه اعزام تیم جودو دانشجویان ایران به بیست نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان مورد بررسی قرار گرفت.
حضور جودوکاران ایران در بیست نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست دکتر نصیرزاده با تشکر از فدراسیون جودو در برگزاری مسابقات دانشجویان پیام نور در اسفند ماه سال گذشته اظهار داشت: باعنایت به حضور دکتر میرزایی و چندین نفر از ملی پوشان در دانشگاه پیام نور برآن شدیم که اعزام جودوکاران به یونیورسیاد دانشجویان با متولی گری دانشگاه پیام نور انجام پذیرد که خوشبختانه این پیشنهاد با استقبال فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی همراه بود.

سپس دکتر درخشان با بیان اینکه با تمام منابع در این اعزام فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ودانشگاه پیام نور را همراهی خواهیم کردگفت: امیدواریم بتوانیم با یک برنامه مدون همچون سنوات گذشته که رشته جودو توانسته است در یونیورسیاد ها افتخار آفرین باشد درسال جاری نیز این موفقیت ها تکرار شود.

در ادامه این نشست مقرر شد که در ابتدا با ارسال نامه ای به دانشگاه ها ومراکز آموزش عالی کشور مسابقات انتخابی برگزار شود وسپس در سه مرحله اردوی آماده سازی، نسبت به اعزام جودوکاران به یونیورسیاد دانشجویان اقدام مقتضی صورت پذیرد.

گفتنی است در پایان سردار درخشان رئیس فدراسیون جودو از دکتر نصیرزاده مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور با اهدای لوح یادبود و تندیس قدردانی کرد.