دیدار رئیس بنیاد ملی نخبگان خراسان رضوی با رئیس دانشگاه فردوسی مشهد

۱۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۹ کد : ۳۰۱۳۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۴۵
دکتراحمدی زاده رئیس بنیاد ملی نخبگان استان خراسان رضوی در دیدار با رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ، گزارشی از آخرین وضعیت این بنیاد در استان خراسان رضوی را ارائه کرد.
دیدار رئیس بنیاد ملی نخبگان خراسان رضوی با رئیس دانشگاه فردوسی مشهد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین دیدار دکترهاشمی معاون آموزشی و دکتربهرامی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد انتظارات جامعه دانشگاهی از بنیباد ملی نخبگان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را تشریح کردند.

همچنین در پایان این دیدار دکترمحمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن ابراز خرسندی از انتصاب دکتراحمدی زاده به ریاست بنیاد ملی نخبگان خراسان رضوی به نقش و جایگاه دانشگاه فردوسی مشهد در تعلیم و پرورش استعدادهای برتر و نخبگان اشاره کرد و از آمادگی دانشگاه فردوسی مشهد برای همکاری بیشتر با بنیاد ملی نخبگان خراسان رضوی به عنوان نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این استان خبر داد.

گفتنی است پیگیری طرح های پیشنهادی به ستادهای معاونت علمی ریاست جمهوری، استفاده ازهمه ظرفیت جوائز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان و تعریف طرح های کلان دردانشگاه فردوسی مشهد بویژه در حوزه محیط زیست و استفاده از ظرفیت های پژوهشی دانشگاه فردوسی مشهد برای انجام پروژه های کاربردی بنیاد ملی نخبگان از جمله محورهای مورد تاکید در این ملاقات بود.

کلید واژه ها: فردوسی مشهد