دیدار نوروزی هیئت رئیسه دانشگاه ولی عصر(عج) با اعضای هیئت علمی و کارمندان

۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۱۳ کد : ۳۰۱۰۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۷۳
هیئت رئیسه دانشگاه ولی عصر(عج) با اعضای هیئت علمی و کارمندان این دانشگاه جهت عرض تبریک سال جدید در سالن همایش های شهید هنری گردهم آمده اند و آغازین روزهای سال جدید را به همدیگر تبریک گفتند.
دیدار نوروزی هیئت رئیسه دانشگاه ولی عصر(عج) با  اعضای   هیئت علمی و کارمندان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترمحمدعلی دهقان رئیس دانشگاه ولی عصر (عج) نیز که دراین جمع حضور داشت و به تک تک خانواده بزرگ دانشگاه سال جدید را تبریک گفت در سخنان کوتاه تغییرات حاصله در طبیعت را از مهم ترین عوامل اثر گذار در خلق و خوی و بهترین بیدار کننده آدمی دانست و این رویش دوباره را بهترین لحظات جهت تحول و نو شدن در مسیر تکامل دانست.

وی با توجه به اینکه رویداد بهار و تغییرات طبیعی بایستی انسان را به تغییرات مثبت درونی رهنمون باشد، سال سرشار از محبت و همکاری را برای همکاران آرزو کرد.

دکتردهقان با اشاره به افزایش بودجه دانشگاه درسال جدید و خوشحالی ازاینکه دانشگاه توانسته است همه مطالبات پرسنل را در سال گذشته پرداخت کند ضمن تشکر از همکاران عضو هیئت علمی و غیرهیئت علمی، عرصه را جهت نقش آفرینی مثبت آنها برای قرارگیری در جمع دانشگاه‌های مطرح و پیشرفته کشور مناسب خواند و اظهار امیدواری کرد که در آینده نزدیک دانشگاه ولی عصر (عج) بتواند جزو ۲۰ دانشگاه برتردولتی کشور قرارگیرد.

کلید واژه ها: ولی عصر(عج)