جلسه اخلاق ویژه مدیران دستگاه های اجرایی استان آذربایجان غربی به میزبانی دانشگاه صنعتی ارومیه برگزارشد

۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۵ کد : ۳۰۰۹۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۱۴
جلسه اخلاق ویژه مدیران با حضورحجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان آذربایجان غربی در محل دانشگاه صنعتی ارومیه برگزارشد.
جلسه اخلاق ویژه مدیران دستگاه های اجرایی استان آذربایجان غربی به میزبانی دانشگاه صنعتی ارومیه برگزارشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در سخنانی با بیان اینکه انس با قرآن باید به عنوان شاخص اصلی در انتخاب مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی استان باشد، اظهار داشت: قرائت قرآن یکی از معیارها و شاخص های پیامبر اکرم (ص) در مسئولیت دادن به افراد در جامعه اسلامی بود که باید این روند در نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز ادامه یابد.

وی در ادامه افزود: مدیران باید با قرآن مانوس باشند و قرائت قرآن و انس با آن را در تمام فعالیت های اداری خود سرلوحه اقدامات قرار دهند.

حجت الاسلام قریشی گفت: پرهیز از تجمل گرایی و تشریفات زاید در محل کار از دیگر مواردی است که مدیر جامعه اسلامی باید به آن توجه جدی داشته باشد.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ اقامه نماز اول وقت در ادارات آذربایجان غربی بیان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید به نماز اول وقت و کیفیت بخشیدن به برگزاری آن اهمیت ویژه ای قائل شوند چرا که نماز مانع از انجام بسیاری از گناهان در جامعه می شود.

امام جمعه ارومیه گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان همچنین باید به بهبود وضعیت رفاهی و معیشتی کارکنان و زیرمجموعه اداری خود توجه جدی داشته باشند و مشکلات آنها را رفع کنند.

کلید واژه ها: صنعتی ارومیه