مراسم دید و بازدید سال نو در دانشگاه بیرجند برگزار شد

۱۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۱ کد : ۳۰۰۷۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۰
استادان و کارکنان دانشگاه بیرجند در یادمان شهیدان دانشجو و مزار شهید گمنام واقع در صحن مسجد امام جعفرصادق(ع) این دانشگاه حاضر شدند و ضمن تجدید دیدار سال نو را به یکدیگر تبریک گفتند.
مراسم دید و بازدید سال نو در دانشگاه بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر خلیل خلیلی رئیس دانشگاه با تبریک سال جدید، گرامیداشت روز جمهوری اسلامی و تهنیت پیشاپیش اعیاد رجبیه، از خانواده دانشگاه بیرجند به پاس تلاش هایی که در سال گذشته داشته اند تقدیر و تشکر کرد.

دکتر خلیلی برگزاری موفق گرامیداشت چهلمین سال تأسیس دانشگاه بیرجند، توسعه ارتباطات علمی و بین المللی، فعالیت های فرهنگی و برگزاری جشنواره شعر و مشاعره رضوی و تخصیص صد درصدی بودجه دانشگاه را از جمله موفقیت های سال ۹۵ ذکر کرد.

وی با آرزوی سالی همراه با توفیقات فراوان تداوم کوشش و تلاش جمعی در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری شده تأکید کرد.

حجه الاسلام و المسلمین محمدعلی جعفری مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام و سه شهید گمنام دانشگاه بیرجند سال جدید و مناسبتهای ماه رجب را به دانشگاهیان تبریک گفت.

در این مراسم دکتر نظر افضلی استاد دانشگاه بیرجند و نماینده شهرستان های سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی و دکتر محمداسماعیل افضل پور استاد دانشگاه بیرجند و مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز حضور داشتند.