دیدار نوروزی رئیس دانشگاه زابل با مدیران و کارمندان دانشگاه

۱۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۴ کد : ۳۰۰۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۸
دکتر موسی بهلولی رئیس دانشگاه زابل با همراهی هیئت رئیسه دانشگاه، در چهاردهمین روز بهار و به مناسبت آغاز سال نو، با مسئولان،مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف این دانشگاه دیدار کرده و سنت نیکوی دیدار نوروزی را به جای آوردند.
دیدار نوروزی رئیس دانشگاه زابل با مدیران و کارمندان دانشگاه

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر بهلولی در این دیدار، ضمن تبریک سال نو، از تلاش‌ها و زحمات مسئولان و کارکنان بخش‌های مختلف دانشگاه که منجر به موفقیت های متعدد در سال گذشته شد، تقدیر کرد.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد در سال پیش رو شاهد موفقیت‌های هرچه بیشتر در عرصه‌های دانش و پیشرفت باشیم و از لحظه لحظه‌های سال جدید در جهت توسعه کیفی آموزش و پژوهش و افزایش ضریب تأثیر دانشگاه در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سیستان بیشتر و بهتر استفاده کنیم.

دکتر بهلولی با توجه به نام‌گذاری مدبرانه سال ۹۶ از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تحت عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»، حرکت هرچه بیشتر در چارچوب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را بسیار با اهمیت خواند و از لزوم استفاده از توان بالای مدیریتی و ظرفیت‌ها و توانایی‌های بخش‌های مختلف دانشگاه در جهت تصمیم‌گیری و پیگیری مراحل مختلف در اجرایی کردن شعار سال ۹۶ سخن گفت و سالی موفقیت آمیزتر و پربارتر را با همت و برنامه‌ریزی و یاری استادان، کارکنان و دانشحویان آرزو کرد.

 

 


( ۱ )