بازدید ازموزه ملی علوم و فناوری درایام نوروز۹۶، با ۵۰ درصد تخفیف انجام می شود

۰۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۳ کد : ۳۰۰۱۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۱
موزه ملی علوم و فناوری تا دوازدهم فرودین ماه به طور نیم بها پذیرای مهمانان مختلف از سراسر کشور خواهد بود.
بازدید ازموزه ملی علوم و فناوری درایام نوروز۹۶، با ۵۰ درصد تخفیف انجام می شود

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ایام نوروز مانند سال های گذشته، بازدیدکنندگان بسیاری از سراسر کشور و نیز مهمانان خارجی از غرفه های مختلف این موزه بازدید می کنند.

درهای این مجموعه از سوم تا دوازدهم فرودین ‏ماه ۹۶ از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰ به روی بازدیدکنندگان گروهی و انفرادی باز است و به مناسبت آغاز سال جدید، بازدید از گالری های این مجموعه در ایام نوروز، با ۵۰ درصد تخفیف انجام می شود.

این مجموعه دارای شش گالری به نام های: مرکز علم، فناوری های بومی، انرژی های نو، از مورس تا موبایل، ابزارهای جراحی و نجوم است.

گفتنی است موزه ملی علوم و فناوری ایران، تنها موزه مشابه مراکز علم در دنیا است که از سال ۱۳۸۹ با هدف ایجاد فضایی فعال و آگاهی بخش برای تمام گروه های سنی و آشنایی هرچه بیشتر با میراث علمی، فرهنگی و فناوری دانشمندان و فرهیختگان ایرانی و خدمات تاریخی آنها به جامعه بشری و نیز ارتقای دانش عمومی مردم آغاز به فعالیت کرده است.

این موزه کاملاً تعاملی است یعنی بازدیدکنندگان می توانند به تمام اشیای موزه دست بزنند و در بخش علم می توانند با وسایل کار کنند و نتیجه آزمایش های علمی را ببینند.

محل دائمی نمایشگاه موزه ملی علوم و فناوری واقع در میدان امام خمینی (ره)، خیابان امام خمینی، خیابان سی تیر، ساختمان کتابخانه ملی سابق است و شماره های تماس ۶۶۷۲۴۶۹۴-۰۲۱ و ۰۹۱۹۸۹۶۲۰۰۸ جهت هماهنگی های لازم، آماده ارائه خدمات است.