بازدید مسئولان و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان از شرکت پخش و پالایش فراورده های نفتی ایران

۰۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۷ کد : ۲۹۹۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۸۹
معاون آموزشی و پژوهشی و استادان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان با هدف تحقیقات و رفع مشکلات صنعتی شرکت پخش و پالایش فراورده های نفتی ایران ازاین شرکت در شهر اهواز بازدید کردند.
بازدید مسئولان و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان از شرکت پخش و پالایش فراورده های نفتی ایران

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این بازدید در قالب تفاهم نامه منعقد شده بین دانشگاه و شرکت و برای مشخص کردن موضوعات تحقیقاتی و مشکلات صنعتی آن مجموعه برگزار شد.

در بازدید اعضای هیئت علمی و مسئولان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان از مراحل مختلف بارگیری فراورده های نفتی و تجهیزات موجود، موضوعات و مشکلاتی از طرف کارشناسان شرکت مطرح شد و پس از اتمام بازدید، جلسه ای برای بحث و تبادل نظرات برگزار شد.

در این جلسه دکتر فرجی معاون آموزشی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان ضمن ایراد سخنرانی به لزوم ارتباط بیشتر دانشگاه و صنعت اشاره و اعلام کرد: دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان به دلیل برخورداری از اعضای هیئت علمی جوان و با انگیزه در زمینه های مختلف منابع طبیعی و محیط زیست، علوم پایه و فنی مهندسی تمایل به همکاری دارد.

سپس هر یک از اعضای هیئت علمی ضمن اعلام توانمندی های گروه های آموزشی دانشگاه به ارائه راهکارهایی در خصوص مشکلات مطرح شده از طرف مسئولان شرکت پرداختند.

در نهایت تصمیم گرفته شد کارشناسان مربوطه از طرف شرکت به دانشگاه معرفی شوند تا با همکاری اعضای هیئت علمی پرپوزال های موضوعات مطرح شده آماده و برای بررسی به شرکت ارسال شود.