در اختتامیه جشنواره ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور تیم های برنده معرفی شدند

۲۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۷ کد : ۲۹۹۷۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۲۴۶
مسابقات قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور سراسر کشور که در ۱۱ رشته ورزشی از تاریخ ۱۵ تا تاریخ ۲۴ اسفندماه به میزبانی دانشگاه پیام نور استان تهران با شعار " همدلی وامید " برگزار شد، با معرفی نفرات و تیم های برتر به پایان رسید.
در اختتامیه جشنواره ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور تیم های  برنده معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور دکتر حسن غفوری فرد عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر محمد رضامنصوری عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، محمد امینی، عضوکمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و دکتر عبدالمهدی نصیرزاده مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور برگزار و از نفرات و از تیم های برتر این دوره از مسابقات با اهدا مدال وکاپ قهرمانی تجلیل شد.

براساس این گزارش، در آخرین روز برگزاری این مسابقات تیم های برنده رشته های تنیس روی میز، تکواندو، بسکتبال، شنا و وشو جشنواره ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور مشخص شدند.

در رشته شنا تیم دانشگاه اصفهان به مقام قهرمانی رسید و تیم های شنای دانشگاه پیام نور استان تهران و قزوین به ترتیب درجایگاه های بعدی قرار گرفتند.

در رشته بسکتبال تیم دانشگاه پیام نور البرز با غلبه برتیم همدان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و در دیدار رده بندی تیم دانشگاه گلستان هم با برتری مقابل تهران در جایگاه سوم ایستاد‌.

در رشته وشو تیم دانشگاه پیام نور خوزستان به عنوان قهرمانی رسید و تیم دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی و اصفهان به ترتیب درجایگاه دوم وسوم قرار گرفتند.

همچنین در رقابتهای تنیس روی میز که در سالن دانشگاه علم وصنعت برگزار شد تیم دانشگاه پیام نور استان همدان به مقام قهرمانی رسید و تیم های دانشگاه پیام نور استان اصفهان دوم و تیم های فارس و تهران مشترکا درجایگاه سوم ایستادند.

همچنین در رشته تکواندو تیم های دانشگاه پیام نور مازندران مقام اول و تیم های گیلان و خوزستان به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.