تیم های برنده مسابقات دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور در ۶رشته ورزشی مشخص شدند

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۳ کد : ۲۹۸۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۵۵
رقابت های فوتبال ، والیبال ، کاراته ، کشتی پهلوانی ،بدمینتون و جودودانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور با شناخت تیم های برنده به پایان رسید.
تیم های برنده مسابقات دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور در ۶رشته ورزشی مشخص شدند

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در مسابقات ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور، در رشته والیبال تیم گیلان، در فوتبال تیم تهران، در جودو تیم همدان، در کاراته تیم خوزستان، در کشتی پهلوانی خراسان شمالی و در رشته بدمینتون تیم زنجان به قهرمانی رسیدند.

براساس این گزارش در دیدار نهایی والیبال دو تیم دانشگاه های گیلان واردبیل مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان تیم دانشگاه گیلان با نتیجه سه بر صفر دانشگاه اردبیل را شکست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

همچنین در مسابقه رده بندی دو تیم دانشگاه تهران و قزوین به مصاف هم رفتند که در نهایت دانشگاه تهران با نتیجه سه بر صفر بر حریف خود غلبه کرد و مقام سوم را از آن خود کرد.

در رشته فوتبال تیم دانشگاه پیام نور تهران با نتیجه یک بر صفر تیم دانشگاه پیام نور مازندران را در دیدار فینال از پیش رو برداشت و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم دانشگاه مازندران دوم شد. در دیدار رده بندی نیز تیم دانشگاه پیام نور استان اصفهان با نتیجه یک بر صفربر تیم دانشگاه پیام نور لرستان غلبه کرد و سوم شد.

در رشته کشتی پهلوانی تیم دانشگاه پیام نور خراسان شمالی به عنوان قهرمانی رسید. تیم دانشگاه پیام نور خراسان رضوی هم دوم شد و تیم دانشگاه پیام فارس مقام سوم را از آن خود کرد.

در رشته جودو تیم دانشگاه پیام نور همدان قهرمان شد وتیم های دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی دوم وتیم دانشگاه پیام نور استان تهران سوم شد.

در رشته بدمینتون تیم های دانشگاه پیام نور زنجان،،سیستان وبلوچستان وگلستان به ترتیب حائز مقام های اول تا سوم شدند

در رشته کاراته نیز قهرمانی به خوزستانی ها رسید وتیم های تهران وگیلان به ترتیب در جایگاه های دوم وسوم ایستادند.

گفتنی است مسابقات قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور سراسر کشور از تاریخ ۱۵ اسفندماه آغازشده وتا ۲۳ اسفند ادامه خواهد داشت که رقابت در رشته های بسکتبال، ووشو، تنیس روی میز و تکواندو فردا با معرفی نفرات برگزیده به پایان خواهد رسید