انتخاب مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه کاشان به عنوان یکی از مراکز مشاوره نمونه کشوری

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۲ کد : ۲۹۸۷۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۴
رئیس مرکز بهداشت درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه کاشان از انتخاب این مرکز به عنوان یکی از مشاوره نمونه کشوری خبر داد.
انتخاب مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه کاشان به عنوان یکی از مراکز مشاوره نمونه کشوری

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سید حسین حسینی گفت: در بیست و هشتمین گردهمایی رؤسای مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه های وزارت علوم که در محل سازمان امور دانشجویان برگزار شد، مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه کاشان به عنوان یکی از "مراکز مشاوره نمونه " معرفی و مورد تقدیر مسئولان سازمان امور دانشجویان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در فرایند انتخاب مراکز مشاوره نمونه که براساس امتیازات کسب شده در بین مراکز مشاوره دانشگاه های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت گرفت، مراکز مشاوره برتر در سه سطح ممتاز، نمونه و فعال، طبقه بندی شده بودند که مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه کاشان، در سطح " مراکز مشاوره نمونه "دانشگاه های سراسر کشور جای گرفت.

حسینی کسب این موفقیت را مرهون تلاش و زحمات پرسنل این مرکز، همراهی و حمایت های معنوی معاون دانشجویی و ریاست دانشگاه دانست و اظهار امیدواری کرد: این مرکز بتواند در خصوص ارائه خدمات مشاوره و روانشناختی به دانشجویان دانشگاه و ارتقای سلامت دانشگاهیان در ابعاد روانی اجتماعی و معنوی، موفقیت های بیشتری را بیش از پیش کسب کند.

گفتنی است در مراسم تقدیر از مراکز مشاوره برتر دکتر ریاضی، معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان، دکتر صدیقی، معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان و دکتر یعقوبی مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان حضور داشتند.