قائم مقام وزیر علوم: به طور مستمر در حال بازطراحی اهداف جدید برای وزارت علوم هستیم

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۳ کد : ۲۹۸۷۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۷۴۶
براساس قانون تاسیس وزارت علوم، قوانین کشور، اسناد بالادستی و برنامه‌های تقدیمی وزیر علوم به مجلس شورای اسلامی، اهداف مشخصی برای هریک از معاونت ها و بخش های وزارت علوم تعیین شده است که این اهداف با توجه به عملکردها و شرایط، پیوسته در حال باز طراحی هستند.
قائم مقام وزیر علوم: به طور مستمر در حال بازطراحی اهداف جدید برای وزارت علوم هستیم

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد سعید تسلیمی قائم مقام وزیر علوم در نوزدهمین نشست شورای مدیران ستاد وزارت علوم اظهار داشت: مدیران وزارت علوم باید پس از رسیدن به اهداف از قبل تعیین شده، گام دیگری را برای ارتقای آموزش عالی بردارند و به آنچه که به دست آمده است اکتفا نکرده و توقف نکنند.

وی ضمن اشاره به ضرورت اصلاح مداوم فرآیندها و شیوه‌های اجرایی گفت: باید عملکردها به صورت شفاف به جامعه اطلاع رسانی شود و گفتمان موجود آموزش عالی که توسعه هدفمند و توام با کیفیت است در جامعه تببین شود.

قائم مقام وزیر علوم، برگزاری جلسات شورای مدیران این وزارت را نوعی هم اندیشی و در راستای هم افزایی دانست و گفت: می توانیم با تشریک مساعی با یکدیگر توان‌ها را افزایش داده و چالش های پیش رو را مرتفع کنیم.

وی با تاکید بر ضرورت عملکرد شبکه‌ای و یکپارچه گفت: در راستای استفاده از خرد جمعی و مشورت با همه مدیران و مسئولان اموزش عالی، استفاده از نظام ویدئو کنفرانس، از سوی شورای معاونان وزارت علوم مورد تاکید است.

 

 


( ۱ )