قرارداد سرمایه‌گذاری دو شرکت فناوری در اراضی پارک علم و فناوری شیخ بهایی امضا شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۲ کد : ۲۹۸۴۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۸
قرارداد واگذاری زمین در پارک علم و فناوری شیخ بهایی میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و دو شرکت طب تجهیز پایا و کوشا توربو کمپرسور سپاهان به امضا رسید.
قرارداد سرمایه‌گذاری دو شرکت فناوری در اراضی پارک علم و فناوری شیخ بهایی امضا شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، قطعه زمین به مساحت ۱۰۹۷ مترمربع با کاربری تولیدی، آزمایشگاهی، تحقیق و توسعه و زیربنای قابل احداث ۱۳۰۰ مترمربع در سه طبقه به شرکت طب تجهیز پایا واگذارشد.

این شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی، شامل طراحی و تولید سیستم کامل درمانی وکیوم‌تراپی زخم و اکسسوری‌های مربوطه است.

همچنین قطعه زمینی به مساحت ۱۶۶۷ مترمربع و زیر بنای قابل احداث ۲۵۰۰ مترمربع در چهار طبقه و با کاربری اداری، تولیدی، تحقیق و توسعه به شرکت کوشا توربو کمپرسور سپاهان واگذار شد.

این شرکت با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته در زمینه طراحی و تولید قطعات توربین و کمپرسورهای گازی (با تکنولوژی بسیار بالا) فعالیت می‌کند و تاکنون توانسته قراردادهای متعددی در این زمینه با شرکت‌های نفت و گاز انجام دهد که از نظر کیفیت و قیمت کاملاً قابل رقابت با شرکت‌های مشابه خارجی است.

گفتنی است پارک علم و فناوری شیخ بهایی واقع در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از نقطه نظر فضاهای تخصیصی دارای ۱۵۰ پلاک مجزا در اراضی با متراژ ۴۰۰ تا ۳۲۰۰ مترمربع و دارای موقعیت‌های شمالی و جنوبی با قابلیت تجمیع پلاک است. کلیه تاسیسات زیربنایی پیش‌بینی شده در اراضی این پارک فناوری شامل شبکه برق، فیبر نوری، آب شرب و گاز و همچنین کلیه معابر و جاده‌های دسترسی تکمیل و توسط شرکت‌های دانش‌بنیان سرمایه‌گذار در اراضی پارک مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

کلید واژه ها: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان


( ۱ )